Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum yutkunma hareketi

Emrecantosun5

Yeni Üye
Merhabalar 1 yaşında erkek bir muhabbet kuşum var 10 dk şen şakrak konuşan kuşum bir anda kafasını yukarı doğru kaldırarak esner gibi gagasını açıyor sanırım yutkunmaya çalısıyor suan baya keyifsiz ve halsiz kendim şırınga ile su verdim gagasını açıp fakat değişen bir durum olmadı sürekli kafasını sallıyor ve saga sola sürtüyor kafasını kaşınma istedi artttı yardımcı olurmusunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar 1 yaşında erkek bir muhabbet kuşum var 10 dk şen şakrak konuşan kuşum bir anda kafasını yukarı doğru kaldırarak esner gibi gagasını açıyor sanırım yutkunmaya çalısıyor suan baya keyifsiz ve halsiz kendim şırınga ile su verdim gagasını açıp fakat değişen bir durum olmadı sürekli kafasını sallıyor ve saga sola sürtüyor kafasını kaşınma istedi artttı yardımcı olurmusunuz

İshal, kabarıklık ve durgunluk var mı? Kuşu ve dışkı resmini ekleyin

İshal, kabarıklık ve durgunluk var mı? Kuşu ve dışkı resmini ekleyin

Suan evde değilim eve geçtigimde atacagım durgunluk biraz var dışkısı ishal değil ama normal renginden biraz koyu gibi geldi yedigi bir şey alerji yapmıs olabilir mi bu sabah geceye göre daha iyiydi konuşuyodu ama yinede bi sakinlik var gibi

Geri