Karadeniz Pet

Muhabbet kuşuma doğrudan Biyopet Aeresol sprey sıktım!!

fesrgtduj

Yeni Üye
Muhabbet kuşuma doğrudan Biyoteknik'in Biyopet aeresol spreyinden sıktım. Bir şey olur mu?

Ekli dosyalar

• G9bBAV.jpg
    G9bBAV.jpg
    913.3 KB · Görüntüleme: 71
Muhtemelen gozune gelmemis gelseydi kizariklik yapardi farkedilirdi. Kafasi yuzu haric heryerine sıkılabilir. Kuslar cok sık kasinir.Kusunuzda bit veya pireyi gozle gormeden bu tarz urunleri kullanmayin.

Muhtemelen gozune gelmemis gelseydi kizariklik yapardi farkedilirdi. Kafasi yuzu haric heryerine sıkılabilir. Kuslar cok sık kasinir.Kusunuzda bit veya pireyi gozle gormeden bu tarz urunleri kullanmayin.
Yalniz bu spray dogrudan kusunuza uygulayabileceginiz bi spray degilmis yeni farkettim. Ortama sıkılmasi gereken bi spray. Kusa zarar verir mi derseniz bilmiyorum. Kusunuzu ucurun biraz hava ile temasi artsin tuylerinin. Banyoluk takin diyecegim ama o ayri bi sıkıntı yaratabilir sudan iciyolar cunku.

Odayı havalandırın. Kuşa yoğurt yedirebilirsiniz. Kuşu takipte kalın.

• Beğen
Tepkiler: Kca
Kuş ölürse şaşırma. Bu tarz spreylerin alayı zehirdir kullanmayın. Sıktıktan sonra değilde sıkmadan önce sorsaydın keşke yada birazcık internetten araştırsaydın, kaçtane kuş öldü hastalandı bu spreyler yüzünden.

Benim kızımı da Allah korudu resmen. Okumadan kimseye güvenip de ilaç, kimyasal hatta yiyecek bile vermeyin. Bu spreyin aynısından bizim evde de var ve daha kapağını bile acmadim. Kuşçu anneme satmış havalar isindi bit falan olur bundan tüylerine sıkın tüyleri güzelleşir gerekli bu diye bir de baya anlatmış. Annem allahtan bana sormadan sıkmak istememis de bana sordu. Dedm napiyosun sakın. Gidip kavga etmeye de usendim evde duruyor öyle. Üretim yapan bir arkadaşım var gorustugumde ona vercem. Hiç almayın böyle şeyler hele de 1 2 tane kuşunuz varsa. Yıllar önce de yine benzer bir sprey vermişlerdi üstüne sıkılan türden ama ben onu sıktım sonra öldü kuş ondan mi bilmiyorum tabi ama ondan beridir korkarım. Sirkeli su sıkın kafasına gelmicek şekilde veya banyo suyuna çok az sirke karıştırın kafes falan temiz olsun yeter.

Geri