Karadeniz Pet

Muhabbet kuşuma eş aldım kendi beğendi nasıl?

StayAway

Meraklı Üye
Kuşumun beğendiği dişi bu suablik ayrı duruyorlar ama birlikte durmayı çok istiyorlar disi nin rengi kirli mavi gibi duruyor onuda parmağıma alıştırdım sayılır tahminim 5 aylik bir dişi baya iyi anlaşıyorlar zaten salma kafesde bu disi bizim erkege hemen yakin oldu hastalık falan varmi sizce biraz yuyleri garip ötmesi yemesi içmesi hiç birinde sorun yok

IMG_20180223_095305.jpg

tüy dökümüne girmiş yada tüy dökümünden yeni çıkmış olabilir ondan garip gelmiştir gözünüze dişi de kızışmış zaten inşaallah güzel anlaşırlar dişi diğer arkadaşlarından ayrıldığı için strese girebilir ürkütmemeye çalışın sağlıklı beslemeler

tüy dökümüne girmiş yada tüy dökümünden yeni çıkmış olabilir ondan garip gelmiştir gözünüze dişi de kızışmış zaten inşaallah güzel anlaşırlar dişi diğer arkadaşlarından ayrıldığı için strese girebilir ürkütmemeye çalışın sağlıklı beslemeler
Güzel anlaşıyorlar ama ben yavru yapsınlar istemiyorum disi de küçük erkek de şuan da ayrı tutuyorum dün aldım bunları ne zaman birleştireyim ? Birleşmek istiyorlar çünkü

Arkadaşın dediği gibi birleştirmenizde sakınca yok birbirlerine alışırlar bu süre içinde

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla birleştirdim şuanda yem kusma ve kasima olayı oluyor birbirleri ile baya iyi anlastilar biraz da yuksege koydum gerçi aşağı dada dursalar gene aynılar benim dikkat etmem gereken şuan neler var kafes deki oyuncakları kaldırdım 2 suluk bide akilli yemlik var kalamar kemiği ve minaral blok var kafes de

Valla birleştirdim şuanda yem kusma ve kasima olayı oluyor birbirleri ile baya iyi anlastilar biraz da yuksege koydum gerçi aşağı dada dursalar gene aynılar benim dikkat etmem gereken şuan neler var kafes deki oyuncakları kaldırdım 2 suluk bide akilli yemlik var kalamar kemiği ve minaral blok var kafes de
En az haftada 1 mama hazırlayın verin fazla da rahatsız etmeyin yeter [emoji6]

Tüm şartları sağladınız ve kuşlarınızda çok müsait durumdalar. iyi hobiler dilerim.

En az haftada 1 mama hazırlayın verin fazla da rahatsız etmeyin yeter [emoji6]

Aman yavru yapmasınlar :D ben onu ona arkadaş diye aldım bizimki gebe baba geliyor da dişi çok yabani zaten 5 6 aylık Ken aldım ki banada alışsınlar kendileride erkenden çift olsunlar ilerude daha zor oluyor eş olmaları

Aman yavru yapmasınlar :D ben onu ona arkadaş diye aldım bizimki gebe baba geliyor da dişi çok yabani zaten 5 6 aylık Ken aldım ki banada alışsınlar kendileride erkenden çift olsunlar ilerude daha zor oluyor eş olmaları
Doğrudur iyi yapmışsınız siz bilirsiniz yine de [emoji4]

Geri