Karadeniz Pet

Muhabbet kuşuma eş mi alsam arkadaş mı

Froozen

Meraklı Üye
Şimdi ben geçen petshoptan yavru diye kuş aldım eğiticektim 3 hafta oldu 1 yaşında olduğunu öğrendim şimdi eş alsam maliyet baya var ama 1 aylık yavruları eğitirim dedim ancak şimdide arkadaşları ve ailesinden bana ilgi göstermez arkadaş alsam haksızlık olur yine ilgi göstermez muhabbet kuşu eğitmek istiyorum napıcam

Akşamları 2-3 saat ayırarak eğitebilirsin. Yok olmadı insan canlısı bir kuş değil ise belli bir süre sonra damızlık arayan bir arkadaş ile yavru karşılığı takas edersin.

Akşamları 2-3 saat ayırarak eğitebilirsin. Yok olmadı insan canlısı bir kuş değil ise belli bir süre sonra damızlık arayan bir arkadaş ile yavru karşılığı takas edersin.
Kuşum gayet sakin ancak eğitmek çok zor 3 haftada ancak yavaş yavaş elime geldiyse sen düşün

Gayet doğal 3 haftada eline gelmesi bence sabırlı davran.

Rengin onemi yok saglikli olsun en onemlisi bu. Yeni yeme dusmus bir yavru arayin.

Kuşu bırakmak zor olacaktır alişmissinjz eğitmek de zor olacak 3 haftada yavaş yavaş gelmisse Allah sabır versin ben yavru aldım şuan 10. Günü parmağımı uzattığım da geliyor benimle oynuyor çabuk öğreniyor tavsiyem bir üreticiden yavru ile takas edjn

Kuşu bırakmak zor olacaktır alişmissinjz eğitmek de zor olacak 3 haftada yavaş yavaş gelmisse Allah sabır versin ben yavru aldım şuan 10. Günü parmağımı uzattığım da geliyor benimle oynuyor çabuk öğreniyor tavsiyem bir üreticiden yavru ile takas edjn
Tabikide bırakmadım kuşu eş aldım çifthane kafes aldım annem babam ayrı ben annemlerde kalıyorum yavru kuşu küçük kafese koydum babama verdim eğitiyorlar şimdi bekliyorum gelecek yavruları

Geri