Karadeniz Pet

Muhabbet kuşuma fazladan antibiyotik verdim. Bir şey olur mu? Korkuyorum.

RainyLittleGirl

Yeni Üye
3 yaşında dişi muhabbet kuşum var. Kursak mantarı olmuş. Dün veterinere götürdüm. 1 damla ağzına antibiyotigi damlat dedi. Akşam damlatırken ağzını annem açıyordu, tam göremedim. Elimi ayarlayamadım, 2 damla damlattım ağzına. Bir şey olur mu?

kuştaki belirtiler ne ?kokulu kusma var mı?hangi vete gittiniz

Birşey olmaz ancak kursak mantarı olduğu kesinse antibiyotik verilmez..
İzmirde bir veterinere götürdüm. Hem sulu beyaz dışkı yapıyor, hem de kursagi bomboş, yem yiyor, yemleri kusuyordu. Veteriner kadin kursak mantarı olmuş dedi. Hem antibiyotik hem de kırmızı bi sıvı (adini bilmiyorum) ve vitamin verdi. Çok korkuyorum fazladan antibiyotik verdim bir şey olur diye

kuştaki belirtiler ne ?kokulu kusma var mı?hangi vete gittiniz
İzmirde bir veterinere götürdüm. Hem sulu beyaz dışkı yapıyor, hem de kursagi bomboş, yem yiyor, yemleri kusuyordu. Veteriner kadin kursak mantarı olmuş dedi. Hem antibiyotik hem de kırmızı bi sıvı (adini bilmiyorum) ve vitamin verdi. Çok korkuyorum fazladan antibiyotik verdim bir şey olur diye

bir şey olmaz.adı neydi?öz-vet mi?

Anladım, birşey olmaz.

baya zam gelmiş teste... Aslında yapılsaydı en doğrusu bu olurdu size mantar mı dedi enfeksiyon mu dedi? birde ne ilacı verdi ?
Mantar dedi. Antibiyotik dediği beyaz bir sıvı, kırmızı sıvıya da antibiyotik mi yoksa vitamin mi dedi tam hatirlamiyorum sanırım (uzerlerinde yazmıyor), vitamin olarak aminofull verdi.

fotoğrafını çekebilir misin ?
Kusura bakmayın. Çekecek zamanım olmadı. Bunlar;
20210227_131832.jpg

Ekli dosyalar

• 20210227_131818.jpg
    20210227_131818.jpg
    436.1 KB · Görüntüleme: 15
Geri