Karadeniz Pet

Muhabbet kuşuma hangi sağlık ürünlerini almalıyım?

Ayşenur.lokum

Paylaşımcı Üye
Hayırlı akşamlar arkadaşlar.Muhabbet kuşumun ürünleri bitti.Ben de bu siteye hazır yeni üye olmuşken işin ehli ,bilgi sahibi arkadaşlara sormak istedim.Sorularım şunlardır; 1)hangi markanın muhabbet kuşu yemi daha sağlıklı ve kalitelidir? 2)hangi markanın kalamar kemiği ve mineral bloğu daha sağlıklı ve kalitelidir? 3)içme suyuna sıkılan hangi vitamini önerirsiniz? 4) antibiyotik şartmıdır? Hangi antibiyotiği önerirsiniz? 5)kafes altlığı için kuş kumu ,mısır granülü neyi önerirsiniz? 6)dal darısı hangi markanın daha sağlıklıdır? Arkadaşlar aklımdaki sorular bunlardı.Amacım kuşumun sağlıklı,mutlu olması ve doğru ürüne ulaşabilmek.Teşekkür ediyorum şimdiden...🌹

Ve birde arkadaşlar kuşuma eş alacağım onu da göz önünde bulundurarak yorum yapalım 🌹

1- yem olarak gardenmix sade yem
2-bana göre kalamar kemiği vb. Ürünlerin markası önemli değil.
3- multivitamin olarak röhnfried gervit w ya da nekton s
4- antibiyotikler hasta olduklarında kullanılmalıdır. Hasta olmadıkları zaman antibiyotik verilmez.
5-kafes taban altlığı için Mısır granülü, kedi kumu olabilir.

Çok teşekkür ediyorum🌹probiyotik için ne önerirsiniz ? Dediğiniz vitamini petshopta bulabilir miyim

1- yem olarak gardenmix sade yem
2-bana göre kalamar kemiği vb. Ürünlerin markası önemli değil.
3- multivitamin olarak röhnfried gervit w ya da nekton s
4- antibiyotikler hasta olduklarında kullanılmalıdır. Hasta olmadıkları zaman antibiyotik verilmez.
5-kafes taban altlığı için Mısır granülü, kedi kumu olabilir.
Bir de malum dişi muhabbet kuşu alacağım yuvalık falan onlar nasıl olmalı hemen mi alayım

Geri