Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumda nedenini anlayamadığımız hastalığı

Bir yere çarpma sürtme gibi bir durum yaşandı mı? İlacı nasıl ve ne kadar miktarda kullanıyo

Bir yere çarpma sürtme gibi bir durum yaşandı mı? İlacı nasıl ve ne kadar miktarda kullanıyorsunuz?
Hayır çarpma gibi durumlar yasanmadı, ilacı 12 saatte 1 damla olarak kullanıyoruz , ve kuyruk hareketinde artış 2 günde

Antifungal ilaç kullanımı yarıda kesilmemeli en az 5 gün kullanmalısınız 5 güne tamamlayın sonra ilaç kullanımını bitirin. Solunum sorunu için hiprodoksi'ye başlarsınız.
Bugün itibariyle trifulucan tedavisi bitti 5 günü tamamladık kusmaları bitti diyebilirim görmedik şuana kadar, ancak nefes problemi ortaya iyice çıkmış gibi gözüküyor ne yapmamızı önerirsiniz Ahmet Bey az önce çektiğim videoyu aşağı bırakıyorum. @Ahmet TEKKE
VİDEO:

Bugün itibariyle trifulucan tedavisi bitti 5 günü tamamladık kusmaları bitti diyebilirim görmedik şuana kadar, ancak nefes problemi ortaya iyice çıkmış gibi gözüküyor ne yapmamızı önerirsiniz Ahmet Bey az önce çektiğim videoyu aşağı bırakıyorum. @Ahmet TEKKE
VİDEO:
Doksisiklin etken maddeli ilaç var mı elinizde?

Yoksa daha önce yazdığım ilaçlardan birini temin ediniz. Şimdilik probiyotik varsa probiyotik takviyesi yapın biraz toparlansın. İlaç alınca hangi ilacı aldığınızı beni etiketleyerek yazın kullanımını yazarım.

Doksisiklin etken maddeli ilaç var mı elinizde?

Yoksa daha önce yazdığım ilaçlardan birini temin ediniz. Şimdilik probiyotik varsa probiyotik takviyesi yapın biraz toparlansın. İlaç alınca hangi ilacı aldığınızı beni etiketleyerek yazın kullanımını yazarım.
Hiprodixsi s var elimizde temin ettik, probiyotik olarak ne önerirsiniz ve nasıl kullanım öneriyorsunuz ilaç ve probiyotiği @Ahmet TEKKE

Hiprodixsi s var elimizde temin ettik, probiyotik olarak ne önerirsiniz ve nasıl kullanım öneriyorsunuz ilaç ve probiyotiği @Ahmet TEKKE
Hiprodoksi-s'i yarım suluğa (50 ml için) 6 damla olarak kullanabilirsiniz.

Önerim; Gece sulukları kafesten çıkarın sabah ilaçlı suyu takın 6 saat sonra suyu içme suyu ile değiştirin bu işlemi en az 5 gün tekrar edin 5 gün sonra video atın durumuna bakalım gerekirse tedaviye 2 gün ekleme yapabiliriz.

Probiyotik olarak Röhnfried Entrobac, Probiacti bird yada Diazyme 256 kullanabilirsiniz internetten bölünmüş olarak alabilirsiniz.

Önerim; Gece sulukları kafesten çıkarın sabah ilaçlı suyu takın 6 saat sonra suyu içme suyu ile değiştirin bu işlemi en az 5 gün tekrar edin 5 gün sonra video atın durumuna bakalım gerekirse tedaviye 2 gün ekleme yapabiliriz.

Probiyotik olarak Röhnfried Entrobac, Probiacti bird yada Diazyme 256 kullanabilirsiniz internetten bölünmüş olarak alabilirsiniz.
Teşekkür ederim , ayrıca probiyotik olarak probiacti bird siparisi verdik, nasıl kullanmalıyız probiyotiği öneriniz nedir

Şunu da sormak istiyorum dün trifulucan tedavisini bitirdik ve bu sabah attıgım videodan 1-2 saat sonra o saatten sürekli kusma hareketi yapıyor ve uyukluyor

İyi günler. Dediğiniz ölçülerde 5 gün hiprodoksi-s, 2 gün probiacti bird kullandık. Kuşumuzun son hali videoda. Bundan sonrası için ne tavsiye edersiniz? @ADRIAN

Video:

Kuyruk atması azalmış ama tam anlamı ile bitmemiş 7 güne tamamlayın.
Bugün dediğiniz gibi 7. Tedavi günümüzü tamamladık ve neredeyse kuyruk hareketi kalmadı diyebilirim, ilk gün bu foruma yazdığımda kuşum nefes alamıyorken ölmesinden çok korkuyorken bize çok yardımınız dokundu Fatih bey gerçekten çok teşekkür ederim , adım adım dediklerinizi yapınca harika sonuçlar aldık iyi ki varsınız. @ADRIAN

Ekli dosyalar

• IMG_20210219_234239.jpg
    IMG_20210219_234239.jpg
    975.9 KB · Görüntüleme: 26
Bugün dediğiniz gibi 7. Tedavi günümüzü tamamladık ve neredeyse kuyruk hareketi kalmadı diyebilirim, ilk gün bu foruma yazdığımda kuşum nefes alamıyorken ölmesinden çok korkuyorken bize çok yardımınız dokundu Fatih bey gerçekten çok teşekkür ederim , adım adım dediklerinizi yapınca harika sonuçlar aldık iyi ki varsınız. @ADRIAN
Fatih kim bilmiyorum ama iyileşmesine sevindim :) Geçmiş olsun nice sağlıklı yaşlara:)

Geri