Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumdan ne zaman yavru alabilirim

Yusufcahit

Yeni Üye
Benim 1.5 yillik erkegim vardi ele kola omuza aliskin 1 ay öncede bi disi aldim bunlar birbirlerine yem kusmaya basladilar simdide özellikle bu 3 gündür birbirlerine sıkıca yem kusmaya basladilar birbirlerinin tüyleriyle öynuyorlar dişi sürekli yuvaliga girip cikiyor coğunlukla hep yuvalikta erkekte yuvaliga kafasini fln sokuyo içine bakiyor icinde yem kusuyorlar yavru almam yakinmi sizce

Benim 1.5 yillik erkegim vardi ele kola omuza aliskin 1 ay öncede bi disi aldim bunlar birbirlerine yem kusmaya basladilar simdide özellikle bu 3 gündür birbirlerine sıkıca yem kusmaya basladilar birbirlerinin tüyleriyle öynuyorlar dişi sürekli yuvaliga girip cikiyor coğunlukla hep yuvalikta erkekte yuvaliga kafasini fln sokuyo içine bakiyor icinde yem kusuyorlar yavru almam yakinmi sizce
Sizinkiler işi pişirmiş bike olabilir yuvalık içinde [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler yavru almam yakin dimi yani yakin zamanda yumurtlarmi ama hiç çiftleşdiklerini görmedim

Hahahahhaha bu güzeldi ama erkek tam girmiyor kafasini sokuyor gerci hep evde olupda 7/24 kuslari izlemiyorum

Hahahahhaha bu güzeldi ama erkek tam girmiyor kafasini sokuyor gerci hep evde olupda 7/24 kuslari izlemiyorum
Benimde ole bir kuşum var ne ara yaptı lar bilmiyorum şu an ikinci yumurta da devamı gelir inşallah

İnş gelir benimkilerde yapmislardir o zmn bende siftahi acarim ins

Kısmet bunlar olumlu hareketler inşaallah olur

Folluk varsa içine çok az mısır granüllü koyabilirsiniz ama dikkat edin yuvalikda soğuyabilir biraz biraz koyun alışsın

Dişinin kanatları düşük mü popoda şişlik var mı kurum aşağıda mı

Yakındır yumurtalar