Karadeniz Pet

muhabbet kuşumla ilgili yardım

M

merve ege

Guest
V2mjNZ.jpg

1jqRoN.jpg

benim 6 yaşında bir muhabbet kuşum var uzun zamandır sol goz altında bir torba var ne kadar kuşçu ve veterınere goturduysem de göz altı torbası geçmiyor ve devamlı kaşıyor bazen gözu kan topluyor aranızda aynı sorunu yaşayan ve iyileşmesi için yardımcı olacak biri varmı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
foto koyarsan yardımcı olmaya çalışırız.

nedense resim yükleyemiyorum lakın profil resmimde kuşumun resmi mevcuttur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
görüntü küçük

aynı olay benim basımada geldi.ama ben erken farkettim siz biraz teşhiste geçikmişsiniz.
kuşunuz göz nezlesi olmuş hastalık çok ilerlemiş.size önerim bir kulak çubuğunu ılık suyla ıslatıp o kısmı temizleyiniz.daha sonra gentagut göz damlası var.göz damlasını şişmiş gözüne sabah akşam 2 damla diğer gözüne ise 1 damla damlatınız.daha sonra Terramycin göz kremi ile o kan toplamış yere sabah akşam sürünüz.bnm tavsiyelerim bunlar.inşaallah iyileşir.

Icini karartmak istemiyorum ama ayni renk kusumda aynı hastalık vardı dun maalesef öldü benimkinin yaşı daha gencti inşallah kurtulur tedavi ettirebilirsiniz

biz farkeder farketmez götürdük lakın ilaçlar işe yaramıyor geçmek bilmiyor uzun zamandır. inaşllah tedavı olur cunku gıtmedığım veterıner kalmadı cevaplarınız için teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:36 -->-> Daha önceki mesaj 12:36 --

drsn_19 başın sağolsun üzüldüm :(

Sağolun inşallah kurtulur sizin kusunuz

rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Geri