Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumu nasıl yeniden bana alismasini saglayabilirim?

Makenbreak

Yeni Üye
Yaklasik 8 ay once 2 veya 3 aylik erkek bir muhabbet kusu aldim,ilk 3 ay cok iyiydik beni operdi hep yanima gelirdi omzuma konardi artik oyle seyler yapmiyor ilk 3 aydan sonra 2 gunde bir cikarmaya basladim artik gelmiyordu yanima o gunden bu yana 4 aydir alismadi ne yapsam da alismamaya devam ediyor isiriyor hep,kendini eskisi gibi sevdirmiyor,sultan papagani almıştım 2 ay once onun sesine kulak veriyor bana pas vermiyor papaganim da bana alismadi ikisine ayiracak vaktim olmadigi icin satiyorum onu da (papaganim dişi).Nasil kendime yeniden alistirabilirim (elimden yem de yemiyor artik,10 veya 11 aylik oldu) alisma ihtimali var mi yeniden?

Diğer kuş ilgisini çektiği için sizinle iletişimi kesmiş sadece tüm ilginizi ona verin tekrar barışırsınız. Farklı odalarda bakın etkilenmesinler

Diğer kuş ilgisini çektiği için sizinle iletişimi kesmiş sadece tüm ilginizi ona verin tekrar barışırsınız. Farklı odalarda bakın etkilenmesinler
Yani alisma ihtimali var diyorsunuz,karanlik bir oda var bizim evde bugun papagani oraya alacagim haftasonu satacagim icin,o zamana kadar benim muhabbet kusumu papaganin eski yerine koyar oyle ilgilenirim onunla,umarim alisir.

Geri