Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumun Çiftleşmesine Şahit Oldum

dubax123

Yeni Üye
Muhabbet Kuşumun Çiftleşmesine Şahit Oldum 2 3 Kere Çiftleştiler Sizce Kaç Güne Yavru Alırım

Teşekkürler Bende Gaga Taşı Var Kalamar Kemiğide Alıyım O zaman

Gözünüz aydın :) çok nadir görülsede bazen bu süreç 1 ayakadar uzaya bilir bazende çiftleştikten sonra yumurta dökmeyebiliyor. İlk kuluçka olacaksa herseye hazırlıklı olun ve mümkün mertebe rahatsızlık vermeyin.

İlk Kulucka Yumurta Yapmazmı Yani Hiç Bi Zamanmı Deneyimmi Şuanda Erkek Dişinin Üstünde Çiftleşiyorlar Nereye Koyayım Dersiniz Yükseklik Falan Yüksek Bi Yer Var Ama Üşürler Diye Dolabın Üstünde İdi Kendilerini Kabartıyolar İdi Bende Aldım Şuan Peteğin Biraz Uzagında Bilgisayarda Biraz Uzagında Ama Birnevi Yanındayım Kuşların Dün Görmüştüm Şimdi Artık Yatmıyorum Odada :D Rahatsız Olmasınlar Diye

İlk Kulucka Yumurta Yapmazmı Yani Hiç Bi Zamanmı Deneyimmi Şuanda Erkek Dişinin Üstünde Çiftleşiyorlar Nereye Koyayım Dersiniz Yükseklik Falan Yüksek Bi Yer Var Ama Üşürler Diye Dolabın Üstünde İdi Kendilerini Kabartıyolar İdi Bende Aldım Şuan Peteğin Biraz Uzagında Bilgisayarda Biraz Uzagında Ama Birnevi Yanındayım Kuşların Dün Görmüştüm Şimdi Artık Yatmıyorum Odada :D Rahatsız Olmasınlar Diye
Yer degisimi yapmayin yumurtlamaz kafesin yonunu hatta bir milim bile hareket ettirmeyin oyle kalsinlar disi huzursuzlandi mi bitti yumurtlayacak diye bekleyin aylarca belki yil

Benim kuşların çiftleşmesinin ardından 1 ay geçti belki de.
Dışkı oldukça büyüdü fakat kanatlar düşmedi.
Anüs bölgesi de şiş ve yuvaliktan çıkmıyor sabır etmeye devam mı etmem gerekir?

Benim kuşların çiftleşmesinin ardından 1 ay geçti belki de.
Dışkı oldukça büyüdü fakat kanatlar düşmedi.
Anüs bölgesi de şiş ve yuvaliktan çıkmıyor sabır etmeye devam mı etmem gerekir?
Her kusta en azindan benim diside kanat dusmesi olmazdi cere mavi beyazdi beklemekte yarar var sislik varsa yumurta yakindir

Tamam Bende Yeini Değiştirmiyorum Sadece Su Ve Yem İçin Rahtsız Ediyorum