Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumun Ölüm ani :(

• Konbuyu başlatan stenjoy
  • Başlangıç tarihi
S

stenjoy

Guest
Merhaba arkadaşlar . Daha 6 aylıktı ve dün öldü . Videoda gördüğünüz gibi bu olayı 20 defa yaptı ve en sonunda öldü :(

Neden ölmüş olduğu hakkında bilgisi olan var mı ?

[YOUTUBE]glOLK1Ev-Z8[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]t0YG3OV96IU[/YOUTUBE]

Kuşun düşmesine neden izin veriyorsun alıp veterinere götürsene yazık deyilmi hayvana acı çektiği için öyle yapıyor .

Kuşun düşmesine neden izin veriyorsun alıp veterinere götürsene yazık deyilmi hayvana acı çektiği için öyle yapıyor .

Veteriner bisi yok demişti daha önce bi kere de daha olmuştu ama dün aniden oldu anlamadım oyun oynuyor zannettim . Hatta kuş satan yere danistim ciftlesmek istiyormuş oyle dedi. :( bilsem acı çektiğini götürmez miyim :(

Veteriner bisi yok demişti daha önce bi kere de daha olmuştu ama dün aniden oldu anlamadım oyun oynuyor zannettim . Hatta kuş satan yere danistim ciftlesmek istiyormuş oyle dedi. :( bilsem acı çektiğini götürmez miyim :(

O veteriner başından savmış, petshopta zaten bişey bildiği yok.

nasıl bu hale geldi bu kus güzel kardeşim kendisini duvara yada sert bir yeremi çarptı kus dengede duramiyor ki madem 20 defa bu sekilde yapıyordu sen neden izledin alıp görürsene veterinere yada adam gibi kustan anlayan birine yazık degil mi güzelim hayvanın ölüme bırakmışsin madem bakamiyacaksin kus felan almayın yok ben seviyorum deyipte evin bir tarafına koyup sadece su ve yem verme ile kus bakılmaz kardeşim ister kız ister daril ama hayvani aliyorsan kayığı ile bakın yok ben tam kayığı ile bakamam sürekli uğraşamam diyorsaniz para veripte kus almayın.

Ben zamanı gelince ailem ile ilgilenmeyip kuşlar ile ilgileniyorum yeri geliyor eşimle kavga ediyoruz ama madem kusu alıyorum her seyi ile ilgilenmek zorundayım misal ben yada evdekilernin cani birşey istediginde dolabi açıp cani ne istiyorsa alip yiyebiliyor zavali kus ne yapsın kafeste biz ne verirsek onu yemek mecburiyetinde onun için bakabileceğinizden emin olmadan kus yada evcil hayvan almayın.

nasıl bu hale geldi bu kus güzel kardeşim kendisini duvara yada sert bir yeremi çarptı kus dengede duramiyor ki madem 20 defa bu sekilde yapıyordu sen neden izledin alıp görürsene veterinere yada adam gibi kustan anlayan birine yazık degil mi güzelim hayvanın ölüme bırakmışsin madem bakamiyacaksin kus felan almayın yok ben seviyorum deyipte evin bir tarafına koyup sadece su ve yem verme ile kus bakılmaz kardeşim ister kız ister daril ama hayvani aliyorsan kayığı ile bakın yok ben tam kayığı ile bakamam sürekli uğraşamam diyorsaniz para veripte kus almayın.

Ben zamanı gelince ailem ile ilgilenmeyip kuşlar ile ilgileniyorum yeri geliyor eşimle kavga ediyoruz ama madem kusu alıyorum her seyi ile ilgilenmek zorundayım misal ben yada evdekilernin cani birşey istediginde dolabi açıp cani ne istiyorsa alip yiyebiliyor zavali kus ne yapsın kafeste biz ne verirsek onu yemek mecburiyetinde onun için bakabileceğinizden emin olmadan kus yada evcil hayvan almayın.

Haklı olabilirsin ama ben 8 senemi verdim yani daha önceden besledim lakin gel gelelim ben bu durumda veterinere gittim , araştırdım vs. ama ben bunun böyle olacağını nereden bileyim.

Baksanıza bu forumda o kadar kuşlarla ilgilenen arkadaşlarımız var ama bu durumun ne olduğunu bilemiyorlar haklı olaraka çünkü bana da kulaktan dolma yok oyun yapıyordur yok eş istediği için vs dediler.

Ben bu kuşun öleceğini bilseydim oturmazdım çünkü o da bir kalp tyaşıyor. Ne demek istediğimi inş. anlamıssınızdır . Bu bir tartışma değil sadece ön yargılı olmayın ....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:05 -->-> Daha önceki mesaj 14:04 --

Kuş Daha önceden biyere çarpmış kesin.

yok kardeşim gayet duracağı yeri iyi biliyordu . kesinlikle çarpmadı .

Çarpmadan olduğunu düşünmüyorum,Muhtemelen virüsler yüzünden oldu Benim Rahmetli Can'da böyle yapıyordu ilaç kullandım ama düzelmedi bi süre sonra öldü,başın sagolsun.

Sebebini bilmiyorum ki , neden olguna ilişkin . Forum da Baska arkadaşından böyle olmuş

çok iyi bilen biri veya tandığınız petsoplardan alin. :S okadar hevesle aliyoruz sonra ölünce üzülüyoruz. mahllaenızde kuşcu varsa onlardan alabilirsiniz zaten aynı mahallde oldugunuz için sizi tanimiş olur heralde... :S bende bu sitede kuş ölüm haberi görünce bile üzülüyorum.

Geri