Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun ayağı incindi halsizleşti.

Theodosius

Meraklı Üye
Merhaba 3 gün önce muhabbet kuşum ayağını incitti o gündür dışkısı siyah ve durgun, halsiz. ağzının içinde gaga sının üst kısmı siyah lütfen bilgilendirirmisiniz?
1_IMG_20210224_150523.jpg
IMG_20210224_150528.jpg
1_IMG_20210224_150627.jpg

Ayağının üzerine basıp tüneğini kavrayabiliyor mu ? Bu süreçte rahat etmesini sağlarsanız daha iyi olur ve dışkı takibi için güncel resim koyabilirsiniz.

Ayağının üzerine basıp tüneğini kavrayabiliyor mu ? Bu süreçte rahat etmesini sağlarsanız daha iyi olur ve dışkı takibi için güncel resim koyabilirsiniz.
Tüneği kavrayamıyor maalesef. Ve son günlerde gerçekten aşırı durgun beni gördüğünde yerinde duramıyordu şimdi görse bile tepki vermiyor

Öyleyse kafes tabanını yumuşak tutun ki ayağı dahada incinmesib formda benzer konulara baktınız mı önerilen bir krem vardı sanırım bu tip durumlar için.

Benzer durumlarda daha önce önerilen; kulak çubuğu yardımı ile krem terramycin sürün ve süreci vitaminle destekleyin denmiş.

Arkadaşlar benim asıl sorum şu. Ayağı incindikten sonra kuş saldı kendini aşırı halsiz sürekli uyukluyor, kafeste tüylerini kabartıyor ve dışkısı kuyruğuna bulaşıyor. Acaba bu tavırları ayağı incindi diyemi.

Arkadaşlar benim asıl sorum şu. Ayağı incindikten sonra kuş saldı kendini aşırı halsiz sürekli uyukluyor, kafeste tüylerini kabartıyor ve dışkısı kuyruğuna bulaşıyor. Acaba bu tavırları ayağı incindi diyemi.
üşütmede olabilir ayağı iyileşince devam ederse yazın

Kuşun büyük ihtimalle ayağı kırılmıştı, normal bir incinme kuşun 3 gün boyunca tüneği kavrayamamasına sebep olmaz diye düşünüyorum. Geçmiş olsun.
Kuşun ayağında kırık olmadığına eminim hiç bir belirti göstermiyordu

Geri