Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun ayakları

s333

Yeni Üye
Arkadaşlar muhabbet kuşum yaklaşık 3 seneden beri bizimle neşesi iştahı yerinde bir dişi fakat geldiğinden beri ayak tırnakları ile ilgili problemi vardı şuan rahatsızlığının geldiği nokta bu kuşçuya sordum böyle bişey görmedim dedi sizce ne olabilir özellikle sol ayağı çok şişti bazen tutunmakta güçlük çekiyor yardım lütfen
315694776dd4c0c56b233323722b3765.jpg
73493fe8d4526ebbcbf615bb1674db4c.jpg
ba1ddf8e99af498367105c79d25e20f6.jpg

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merhaba arkadaşım çok büyük geçmiş olsun. Bundan yaklaşık 3-4 ay önce kuşumun ayağı kapının arasına sıkışmıştı ve ardından seninki gibi ayağı şişmişti. Yaranın durumuna bağlı tedavisine devam ettim ve geçti ancak senin kuşunun iki ayağı birden şişmiş muhtemelen mikrop kapmış veya bir hastalığa yakalanmış. Bilenlerin yorumlarını ben de bekliyorum inşallah yardımcı olabilirler burada.

merhaba arkadaşım çok büyük geçmiş olsun. Bundan yaklaşık 3-4 ay önce kuşumun ayağı kapının arasına sıkışmıştı ve ardından seninki gibi ayağı şişmişti. Yaranın durumuna bağlı tedavisine devam ettim ve geçti ancak senin kuşunun iki ayağı birden şişmiş muhtemelen mikrop kapmış veya bir hastalığa yakalanmış. Bilenlerin yorumlarını ben de bekliyorum inşallah yardımcı olabilirler burada.
Sağolun çok üzülüyorum haline mikrop kapmasından bende şüphe ediyorum ve yardım bekliyorum

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri