Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumun Banyo Yapmaması

Ereennn2

Yeni Üye
Merhaba kuşum için böyle banyoluk aldım her hafta girer umuduyla koyuyorum fakat 1 2 saniye girip çıkıyor gövdesi ıslanıyor sadece gün içerisinde uçtuktan sonra kaşınıyor kaşındığı halde girmiyor elle yıkamakta istemiyorum ne yapmam gerekli

Ekli dosyalar

• 88AEB19F-F296-4883-A73D-96838A096A3B.jpeg
    88AEB19F-F296-4883-A73D-96838A096A3B.jpeg
    290.8 KB · Görüntüleme: 38
Merhaba kuşum için böyle banyoluk aldım her hafta girer umuduyla koyuyorum fakat 1 2 saniye girip çıkıyor gövdesi ıslanıyor sadece gün içerisinde uçtuktan sonra kaşınıyor kaşındığı halde girmiyor elle yıkamakta istemiyorum ne yapmam gerekli

O bir iki saniye onlara yetiyor ıslandıktan sonra ağızları ile her yerlerine yayıp kendilerini temizlerler.

Kesinlikle kendin yıkama. Ben her hafta pazarları koyarım suyu kafesin önüne. Odada dolanırken denk gelince kendi girer, çıkar, oynar 5-10 dakika sonra kurular kendini. Ben önüne uzatınca girmez ama.

Geri