Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun burun deliklerinden biri digerinden daha küçük

Yagmursu14

Yeni Üye
5 yaşında dişi muhabbet kuşum var 1 kaç gün önce burnunda bir şey olduğunu farkettim yem kaçırmış düzgünce canını yakmadan aldım ama az önce farkettim yemi çıkarttığım delik diğerinden daha küçük herhangi bir sorun yaratır mı neden böyle oldu yardımcı olur musunuz ?

Burun deliklerine süzin müdahale etmeniz çok sakıncalı bir durum. Kendisi çok büyük bir tıkanıklık olmadıkça nefes alabildiği sürece onu bir şekilde çıkaracaktır. Aksi halde kanamaya yol açabilirsiniz ve kan pıhtıları cerenin içinde kalıp daha büyük bir tıkanıklığa neden olabilir. Lütfen bir daha yapmayın. Ağzından mı nefes alıp veriyor şuan durumu nasıl? Mantar mı var tıkanıklık mı resim yüklerseniz daha iyi olur.

Burun deliklerine süzin müdahale etmeniz çok sakıncalı bir durum. Kendisi çok büyük bir tıkanıklık olmadıkça nefes alabildiği sürece onu bir şekilde çıkaracaktır. Aksi halde kanamaya yol açabilirsiniz ve kan pıhtıları cerenin içinde kalıp daha büyük bir tıkanıklığa neden olabilir. Lütfen bir daha yapmayın. Ağzından mı nefes alıp veriyor şuan durumu nasıl? Mantar mı var tıkanıklık mı resim yüklerseniz daha iyi olur.

Şuan nefes alabiliyor bir sıkıntı yokHerhangi bir tikanıklık yok mantarda yok sadece dikkatimi çekti yem acaba uzun bir süre orda miydı ondan mı burun deligi kucüldü

Geri