Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun cinsi ve yaşı hakkında?

Tdogu

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba kuşumun yaşı, cinsiyeti ve ırkı hakkında bilen birilerinden yardım bekliyorum lütfen.

36581

36582

Ekli dosyalar

• 20190416_231507.jpg
    20190416_231507.jpg
    803.9 KB · Görüntüleme: 19
Kuşunuz kesin olmamakla erkek gibi diyebilirim Bu fotoğraflarla tahmin zor. Kuşunuzun yakından ön yüzünü ve yandan gözlerini gün ışığında fotoğraflayın kesin sonuçlar verebilelim. Fotoğraflariniz net olursa kolaylaşır.

Kuşunuz kesin olmamakla erkek gibi diyebilirim Bu fotoğraflarla tahmin zor. Kuşunuzun yakından ön yüzünü ve yandan gözlerini gün ışığında fotoğraflayın kesin sonuçlar verebilelim. Fotoğraflariniz net olursa kolaylaşır.
İbrahim bey akşam üzeri eve geçince çekeyim o zaman göndereyim. Teşekkür ederim mesaj için.

SM-J400F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1 aylık erkek yerli yavru sağlıkla besleyin

Küçük olduğunu düşünüyordum ama bu kadar küçük olduğunu bilmiyordum teşekkür ederim yusuf bey mesajınız için.

1. fotoğraf ile 2. fotoğraf aynı gün çekilmemiş olabilir mi?

Aynı gün çektim ikisinide dün gece.

1. fotoğrafd daha yeni yuvadan atlamış gibi 2. fotoğraf daha büyük görünüyor. 1ile 2 ay arasında ama daha büyük değil eğitilebilir çağında tatlı bir kuş

1. fotoğrafd daha yeni yuvadan atlamış gibi 2. fotoğraf daha büyük görünüyor. 1ile 2 ay arasında ama daha büyük değil eğitilebilir çağında tatlı bir kuş
Ben de dediğiniz gibi 1,5 aylık falan düşünmüştüm çünkü uçmasını dahi bilmiyor henüz. Evladımız gibi bakıyoruz ona inşaallah sağlıklı büyür. El alıştırmalarına yavaş yavaş başladık. Sevdiriyor kendini ama henüz ele gelmiyor.

Zamanla ele gecektir siz ilginizi alakanızı ve sevginizi eksik etmeyin yeter

Hocam cinsi ve yaşı için yandan kuyruk sonuna kadar ve önden düz durmuş şekilde çekin

Geri