Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumun Cinsiyeti Ne Acaba?

gosling

Yeni Üye
Yaklaşık 3 yıl olacak benimle birlikte olalı. Alırken erkek diye verdiler ama bazı kişiler dişi dedi. Sizce cinsiyeti nedir? Ve burnundaki sarılıklar mantar mı acaba?

Ekli dosyalar

• 55e52932-29e6-4680-8d00-d982aeb5ead3.jpg
    55e52932-29e6-4680-8d00-d982aeb5ead3.jpg
    214.3 KB · Görüntüleme: 35
Kuşunuz dişi ve mantar değil o yaşta bir kuşta normal bir olay dişi kuşlarla cere üstünde kabuklaşma ve soyulma normal bir durum saygılarımla iyi günler :)

Kuşunuz güzel bir dişi.O burnundaki mantar değil kuşunuz kızgınlıktan çıktığından dolayı oluşuyor.

Kuşunuz güzel bir dişi.O burnundaki mantar değil kuşunuz kızgınlıktan çıktığından dolayı oluşuyor.
Kuşum elime kur yapıyor. Ne yapmam gerek?
Eş almak istemiyorum zarar verir falan diye almalı mıyım? Çok seviyorum kuşumu en yakın arkadaşımla değiş deseniz değişirim, 5000 tl verseniz kuşumu vermem yani.

Kuşum elime kur yapıyor. Ne yapmam gerek?
Eş almak istemiyorum zarar verir falan diye almalı mıyım? Çok seviyorum kuşumu en yakın arkadaşımla değiş deseniz değişirim, 5000 tl verseniz kuşumu vermem yani.
Eş almanızı öneririm fakat eş almak istemiyorsanız kur yapması durdurmak için birşey yapamazsınız.

Eş almanız yaşam süresini kısaltmaz ve ona eş arkadaş olmanız onun için daha iyi olacaktır.
Arkadaş, kanka gibiyiz zaten. Sürekli oynuyoruz, ben ona masaj yapıyorum okşuyorum. Hep dışarıda kafeste değil mesela uyumak için giriyor :) Neyse çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için :) Erkek diye almıştım ama ne olursa olsun onu seveceğim :D Teşekkürler

Yeterli ilgiyi fazlasıyla veriyorsanız eş alma zorunluluğnuz yok bence

Resimdeki kuş 3-4 aylık bir kuş ve yanına eş almanız onun için iyi olacaktır
Kuşun yumurtlaması sağlığı için faydalı diye biliyorum.Fotoğraftaki 1,5 aylık dediğiniz kuş en az 3-4 aylık var gibi
Fotoğrafta kuş 1.5 aylık gibi durmuyor siz alalı 1.5 ay olmuş olabilir petshopa geldiğinde daha büyük gelmiş min 4 aylık gibi duruyor :)

Tamam teşekkür ederim. Bana 1 aylık denilmişti de. Birdaha pethsoplara güven yok :) Kuşuma eş almasam bir zararı olur mu? Açıkcası kıskanıyorum da :D

Tamam teşekkür ederim. Bana 1 aylık denilmişti de. Birdaha pethsoplara güven yok :) Kuşuma eş almasam bir zararı olur mu? Açıkcası kıskanıyorum da :D
Yeterince vakit ayırıp kuşunuzun sıkılma gibi bir durumu olmuyorsa almanıza pek gerek yok ama kuşun gözünden düşünürseniz hayatında bir kez çiftleşip yavrulama hakkı olduğunuda göz önünde bulundurmak gerek ama yinede karar sizin :)

Geri