Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun dışkısı normal değil

baloncuk

Meraklı Üye
Arkadaşlar muhabbet kuşunu daha bugün yeni aldım. Ama poposunda biraz dışkı var aşağıya resimini bıraktıö ishal mi yardımcı olabilir m
Screenshot_20210410_192830_com.android.gallery3d.jpg

Yeni ortama gelen kuşlarda alışma süreci boyunca dışkı anormalisi görülebilir normaldir.
Peki poposunda da var biraz acaba hasta mı dedim. Daha bugun aldım dişi kuşumun yanına dişi 3 aydır benimle hareketli. Yeni aldığım limon hareketsiz salıncakta

Peki poposunda da var biraz acaba hasta mı dedim. Daha bugun aldım dişi kuşumun yanına dişi 3 aydır benimle hareketli. Yeni aldığım limon hareketsiz salıncakta
Anüs kısmını kulak çubuğu ve ılık su yardımı ile temizleyebilirsiniz. Alışma evresinde kuş ilgisiz, hareketsiz, yem su tüketmiyor olabilir bunlar olağan şeyler ortama alışınca zamanla haraketlenmeye başlayacaktır.

Anüs kısmını kulak çubuğu ve ılık su yardımı ile temizleyebilirsiniz. Alışma evresinde kuş ilgisiz, hareketsiz, yem su tüketmiyor olabilir bunlar olağan şeyler ortama alışınca zamanla haraketlenmeye başlayacaktır.
Çok teşekkürler :)

Sizce dışkılarda problem var mı? Erkek Çok büyük dışkılıyor ve lekeli gibi geldi bana sanki

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210411_111659_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210411_111659_com.android.gallery3d.jpg
    647.4 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_20210411_111654_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210411_111654_com.android.gallery3d.jpg
    591 KB · Görüntüleme: 23
Geri