Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumun Gözü Kızarık Açamıyor

Peregrin Took

Yeni Üye
Merhaba muhabbet kuşumun gözünde kızarlıklık var. Bugün fark ettiim ne olduğunu bilen var mı? Ne yapabilirim

Ekli dosyalar

• IMG_20210330_114800-min (1).jpg
    IMG_20210330_114800-min (1).jpg
    497.3 KB · Görüntüleme: 21
Geçmiş olsun bu tarz durumlarda Terramycin göz merhemi alıp günde 2 kez kullanan üyelerimiz var.Tabi yine @Recai SULAMİS sizde bir baksanız daha sağlıklı olur.Sanki @Nurullah İnci de böyle bir sorun yaşamış ve çözüme ulaşmıştı.

Hemen gidip Terramycin göz merhemi alıp sürdüm. Yaşartı veya akıntı yok gördüğüm kadarıyla ama takip ederim.

Terramycin tek başına yeterli gelmeyebilir. Benim yaşadığım vakada çok fazla akıntı ya da kızarıklık yoktu ve merhem tek başına yeterli gelmişti.
Ancak sizin kuşunuzda biraz daha fazla kızarıklık var. Gentagut temin etmeniz daha kısa sürede sonuç almanıza yardımcı olabilir.

Terramycin'i kızarıklık geçtikten 2 gün sonra da kullanın. Kızarıklık tekrar nüksedebiliyor.
Merhaba 2 gündür sabah akşam Terramycin göz merhemi kullanıyorum. Başta akıntı yoktu bugün akıntı da başladı gözünde. Merhemden mi acaba damlaya geçeceğim bugün birlikte mi kullanayım ikisini?

Merhaba 2 gündür sabah akşam Terramycin göz merhemi kullanıyorum. Başta akıntı yoktu bugün akıntı da başladı gözünde. Merhemden mi acaba damlaya geçeceğim bugün birlikte mi kullanayım ikisini?
İkisi birlikte kullanılıyor.
Merhemin göze bir zararı olmuyor. Göz kapaklarına kulak çöpüyle azar azar dağıtın. Yine de göze gelmemesine dikkat edin.
Gentagut günlük 1 damla, pomad 2 kez uygulanıyor.

İkisi birlikte kullanılıyor.
Merhemin göze bir zararı olmuyor. Göz kapaklarına kulak çöpüyle azar azar dağıtın. Yine de göze gelmemesine dikkat edin.
Gentagut günlük 1 damla, pomad 2 kez uygulanıyor.
Çok teşekkür ederim bugün gidip damlayı da aldım gözüne damlattım. Merhemi gözüne sürerken çok zorlanıyorum. Yerinde durmuyor. İster istemez gözüne de kaçıyor.

Geri