Karadeniz Pet

muhabbet kuşumun gözünün etrafındaki tüyler dökülüyor ve muhabbet kuşum kaşınıyor

asstofear24

Yeni Üye
muhabbet kuşumun gözünün etrafındaki tüyler dökülüyor ve muhabbet kuşum kaşınıyor dediim gibi şimdi video atıcam inşallah izleyip yardımcı olurmusunuz avipom diye aldım bitane ama nasıl sürücem pek beceremedim nasıl sürücem tavsiye verirmisiniz muhabbet kuşumun gözüne kaçsa bişey olur mu

https://www.youtube.com/watch?v=Mqu3FYoUXFA

Son düzenleme:
mubişinizin tüy dökümünde olduğunu düşünüyorum telaş edilecek bi durum yok yemini, suyunu düzenli bi şekilde hergün kontrolünü yapın kafesini haftada en az 1 kez temizlemeye özen gösterin.yıkanması için banyoluk koyun tüy dökümünü hem hızlı hem stressiz atlatması açısından çok önemli.eğer imkanınız varsa my best pet shoptan vitocombex in suya katılan vitamini var onuda kullanmanızı tavsiye ederim.tüyleri kadar ömrü bol olsun inşaallah

ya abi çok kaşınıyo kafasını sırtına gömüp uyuyo tüyleri daha hızlı dökülmeye basladı şimdi ben avipom'u süreyim mi sürmiyeyim mi anlamamdı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:37 -->-> Daha önceki mesaj 12:34 --

son hali of çok kötü hissediyorum

Geri