Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun gözünde kızarıklık

PriM3x

Yeni Üye
Bugün farkettim kuşumun gözünde böyle bir kızarıklık var. Bu hastalığın adı nedir? Nasıl tedavi edilir?

Resim eklemeye çalışınca boyutu büyük diyor. Mecburen link olarak atıyorum.

Tremiycin göz kremi kullanına bilirsiniz faydası ola bilir

Bugün farkettim kuşumun gözünde böyle bir kızarıklık var. Bu hastalığın adı nedir? Nasıl tedavi edilir?

Resim eklemeye çalışınca boyutu büyük diyor. Mecburen link olarak atıyorum.
Hastalıkla ilgili bi bilgim yok ama terramycin göz kreminin kuşlarda da kullanılabileceğini deneyimli kuş sahiplerinden duymuştum. Kendi kuşumun da göz kapağında bi problem oluşmuştu ve azıcık incitmeden sürdüm, rahatladı. Bi zararı da olmadı. Tabi bu benim deneyimim. Siz yine de kendiniz araştırın. Forumda da kısa zamanda daha bilgili kişiler cevap yazacaktır. Kuşunuzu takipte kalın inşallah çok ciddi bir problemi yoktur. Geçmiş olsun ( :

Hastalıkla ilgili bi bilgim yok ama terramycin göz kreminin kuşlarda da kullanılabileceğini deneyimli kuş sahiplerinden duymuştum. Kendi kuşumun da göz kapağında bi problem oluşmuştu ve azıcık incitmeden sürdüm, rahatladı. Bi zararı da olmadı. Tabi bu benim deneyimim. Siz yine de kendiniz araştırın. Forumda da kısa zamanda daha bilgili kişiler cevap yazacaktır. Kuşunuzu takipte kalın inşallah çok ciddi bir problemi yoktur. Geçmiş olsun ( :

Tremiycin göz kremi kullanına bilirsiniz faydası ola bilir
Birde gentagut diye bir damla varmış onuda kullanmalı mıyım?

Birde gentagut diye bir damla varmış onuda kullanmalı mıyım?
Damla ile ilgili bu forumda olumsuz bi yorum okuduğumu hatırlıyorum daha önce. O yüzden emin olamadım. Daha önce kullanan var mı bi araştırın, kullanıp memnun kalan varsa deneyin bence. Sitede sağ üstte arama kısmı var bi bakın belki daha önce yazan olmuştur gentagut ile ilgili bi yorum

Hmm hocalar baksın o zaman yanlış bişey demek istemem

Göz kaslarıyla ilgili bir sorun olabilir. Bir fotoğraf daha paylaşın.

Geri