Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun gagasi bir türlü geçmiyor

icardi1903

Yeni Üye
Muhabbet kuşumun gagasi 3-4 aydır bu şekilde krem sürdük geçer gibi oldu tekrar başladı zeytinyağı sürdük yine değişen bir şey olmadı sizce ne yapmalıyım

Ekli dosyalar

• _20190731_212713.JPG
    _20190731_212713.JPG
    2.2 MB · Görüntüleme: 49
TROSYD deri kremi kullanın. sabah akşam sürmeniz gerekiyor. 5 gün devam edin tedaviye. kafesi dezenfekte edin. ense derisine ivermectin etken maddeli bir ilaç damlatın.

Ayaklarına da sürün. ayrıca tırnakları çok uzun kesilmesi lazım.

Gagada kesinlikle mantar var. Troysd kremi kullanın. Günde iki kez sürün. Kafes ve kafes içindekileri nizoral şampuanla yıkayın.(kuşu değil kafes malzemelerini)
Tırnakları bilen birine kestirin kestirecekseniz. Kendi başınıza kesmeyin. Tırnak içinde ince kılcal damarlar var yanlış kesimde kan kaybından ölüm sonuçları bile yaşanabiliyor. Kesmeseniz de olur.
Ayaklarda pul pul görüntü var sanki. Yakınlaştırdığımda net göremedim. Troysd kremi ayaklarına da sürün.

Gagada kesinlikle mantar var. Troysd kremi kullanın. Günde iki kez sürün. Kafes ve kafes içindekileri nizoral şampuanla yıkayın.(kuşu değil kafes malzemelerini)
Tırnakları bilen birine kestirin kestirecekseniz. Kendi başınıza kesmeyin. Tırnak içinde ince kılcal damarlar var yanlış kesimde kan kaybından ölüm sonuçları bile yaşanabiliyor. Kesmeseniz de olur.
Ayaklarda pul pul görüntü var sanki. Yakınlaştırdığımda net göremedim. Troysd kremi ayaklarına da sürün.
Yardımlarınız için teşekkür ederim

ayak tırnağından mikrop kapıp iç hastalık geçiren vardı. ben hiç kesmedim/kestirmedim. en sağlıklısı bu bence. kesmeyin

• Beğen
Tepkiler: Kca
ayak tırnağından mikrop kapıp iç hastalık geçiren vardı. ben hiç kesmedim/kestirmedim. en sağlıklısı bu bence. kesmeyin
Keseceksen 2 kişi anca kesiliyor 1 saat falan uğraşıp ve küsüyor ondan sonra da. Ben 2 kere kestim ucundan ucundan alıyorum çok damara yaklaşmadan kıpır kıpır oldukları için çok dikkat etmek gerekiyor. Artık kesmicem dedm karar aldım şimdi kendi koparıyor ucunu manyak. Bayramda bütün aile kesebilirsek bakalım denerim belki :D

Geri