Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun kanadı

Sezarya

Yeni Üye
Merhabalar,bugün saat 12 den 14 e kadar 2 kuşum dışarıda salınıktı bende o ara uyuya kalmışım.Kalktığım zaman kuşları içeri soktum fakat mavi olan kuşum sanki kanadını kırmış gibi uçamıyordu ve sürekli yukarıdaydı hiç aşşağı inmemiş.Bende aldım kendini sevdiriyor kaçmıyordu normalde avucumla almaya çalışsam kaçar ve kırık olduğunu düşündüğüm kanadına dokunduğumda beni ısırmaya başladı.Fakat hareketli ve cikliyor sadece uçamıyor.Attığım fotoğrafta kameraya göre sağ taraftaki kanat bana kırık gibi geldi sol taraftaki kanatıda içine çekmiş ve normal duruyor.Sağ taraftaki kanadıda salmış sanki aşağı doğru bilemedim.Sizce sorun nedir şimdiden yazan herkese teşekkürler.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-02-25 at 18.34.50 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2021-02-25 at 18.34.50 (2).jpeg
    123.1 KB · Görüntüleme: 24
  • WhatsApp Image 2021-02-25 at 18.35.00.jpeg
    WhatsApp Image 2021-02-25 at 18.35.00.jpeg
    123.6 KB · Görüntüleme: 22
Gerilirken kırık sandığım kanadını da oynatıyor kırık olsa oynatmazdı galiba?

Kanadını salıkken nasıl kırabilir ki ? Kırık olsa benim fikrim oynatamaz belkide incitti süreci takip edin derim varsa b vitamini kullanmanızı tavsiye ederim.Umarım kırık değildir.

Kanadını salıkken nasıl kırabilir ki ? Kırık olsa benim fikrim oynatamaz belkide incitti süreci takip edin derim varsa b vitamini kullanmanızı tavsiye ederim.Umarım kırık değildir.
Umarım gerilirken sürekli hareket ettiriyor arkaya doğru ve enerjisi hala yerinde

Geri