Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun Kokusu

Kuşseverkız

Meraklı Üye
Öncelikle Selamın. Aleyküm arkadaşlar . Direk konuya giriyorum Kuşumun göbüşü pasaklıktan dolayı hafif siyah duruyor yıkandığı zaman da geçmiyor . Henüz 2 -2.5 aylık felan yavru suya alışmadılar normal olarak girmeyi sevmiyorlar suluğa girmeyi çalışmayı seviyorlar . Herneyse acaba kuşumun kendi tüyünden gelen bir şey mi siZce ? Pasaklığı gitsin diye ne yapabilirim ? Bir de 2 erkek 1 kız yavru kardeşler aynı kafesteler ayrı kafese koyma imkanımda yok kızı paylaşamıyorlar kardeşine kur felan yapıyorlar normal mi bu ? Baba da bazen yavrularına kur yapıyor Fikrinizi belirtirseniz sevinirim . Şimdiden teşekkürler . Sonunda resim ekleyebildim :)

https://i.imgyukle.com/2020/02/25/n1Qqi0.jpg

Son düzenleme:
Konu başlığı kuşumun kokusu ancak konu içeriğinde başka şeyler geçiyor.. fotoğraf ve durumu net bir şekilde anlatan bir metin ile gelmeniz daha sağlıklı olur.

Konu başlığı kuşumun kokusu ancak konu içeriğinde başka şeyler geçiyor.. fotoğraf ve durumu net bir şekilde anlatan bir metin ile gelmeniz daha sağlıklı olur.
Evet aklımda soru fazla olduğu için yazdım uyarınız için teşekkürler . Resim koyma durumu da karışık çözemedim tam ondan koyamadım

Bana da biri önermişti mantıklı geldi ılık bir pamuk vs uygun bir şeyle silin bakalım çıkacak mı

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pislikten olduğuna emin misiniz bazı kuşların tüylerinin içinde küllü gri alt tonlar olabiliyor bu öyle bir şeydir belki de

Bana da biri önermişti mantıklı geldi ılık bir pamuk vs uygun bir şeyle silin bakalım çıkacak mı

Yıkandığı halde gitmedi resim paylaşmaya çalışıcam onu da denerim olmadı da

Bana birisi söylemişti, çok az miktar sabun sürüp köpürtün ılık su ile yıkayın. Dikkat edin gözüne gelmesin sabun. Bir deneyin belki geçer bilemiyorum denemekte fayda var

Bana birisi söylemişti, çok az miktar sabun sürüp köpürtün ılık su ile yıkayın. Dikkat edin gözüne gelmesin sabun. Bir deneyin belki geçer bilemiyorum denemekte fayda var

Resim koysam daha sağlıklı olacak ama galeriden eklenti yapılmiyor sanırsam . Aslında havalar ısınınca yıkayasim var kuşlarımın doğduklarından beri su görmediklerinden hafif de kokuyorlar Deneyeceğim sağ olun

Resim koysam daha sağlıklı olacak ama galeriden eklenti yapılmiyor sanırsam . Aslında havalar ısınınca yıkayasim var kuşlarımın doğduklarından beri su görmediklerinden hafif de kokuyorlar Deneyeceğim sağ olun
1-2 santim derinlik su koy geniş bir kaba kuşların marulu seviyordur umarım suyun içinede bir sürü marul parçası at ve banyo yapışlarını izle(biraz sabır korkabilirler)

Geri