Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumun kursağı şiş, kabız ve halsiz. Ne yapmalıyım?

yaaaa ben böyle olunca çok duygulanıyorum Allah masum bebeklerimizin hepsine uzun ömür versin. hastalık bulaşıcımıdır bilmiyorum uzman arkadaşlar fikirlerini söylerler. inşallah Paşaya bir şey olmaz. bence akranı bir dişi kuş alın ama iyice inceleyin saglıklı mı diye.
Âmin. Ailemizin 4. çocuğunu kaybettik, hepimiz kahrolduk dün.Kas fonksiyonları durmaya başladıktan sonra ellerimde bir saat can çekişti.Mahvoldum ama Paşayı da eğlemem gerektiği için daha duygusal olarak kendimi deşarj edemedim.

Teşekkürler tekrardan

• Sad
Tepkiler: Kca
Biz her nekadar elimizden geleni yapsakta hastalığın seviyesi kuşun bünyesinin zayıf olmasıda tedaviyi zorlaştırıyor. Ömrü okadarmış canı verende alanda Allah üzme kendini fazla.

Yanına uysal bir dişi alman iyi olur, yalnız kalmasın. Dişiler genelde baskın olur. Alıcağın zaman kuşu izle biraz yanındaki kuşlarla iyi geçiniyormu yoksa kavga ediyormu bak. Ve en az 5-6 aylık olsun daha küçük alma.

Onun dışında diğer kuşa bulaşmışmıdır bilemiyorum zaman göstericek. Dışkılarını takip et, hastalık belirtisi görürsen yaz buraya. Hiç bişey yokkende varsayımlarla ilaç kullanmaya gerek yok.

Biz her nekadar elimizden geleni yapsakta hastalığın seviyesi kuşun bünyesinin zayıf olmasıda tedaviyi zorlaştırıyor. Ömrü okadarmış canı verende alanda Allah üzme kendini fazla.

Yanına uysal bir dişi alman iyi olur, yalnız kalmasın. Dişiler genelde baskın olur. Alıcağın zaman kuşu izle biraz yanındaki kuşlarla iyi geçiniyormu yoksa kavga ediyormu bak. Ve en az 5-6 aylık olsun daha küçük alma.

Onun dışında diğer kuşa bulaşmışmıdır bilemiyorum zaman göstericek. Dışkılarını takip et, hastalık belirtisi görürsen yaz buraya. Hiç bişey yokkende varsayımlarla ilaç kullanmaya gerek yok.

Tamamdır hocam, teşekkürler tekrardan.

Geri