Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun nesi var acil yardım videolu

alimeroglu4737r

Yeni Üye
Muhabbet kusum 6 7 aylik son 1 haftadir ceresinden pit pit ses geliyor insan burnunu ceker ya o sesi agziyla yapiyor burnunda akıntı falan yok.Kakası açik koyu yeşil arası kuyrugunu sallıyor agzindan nefes alıyor gibi geliyo bana haliyle halsiz düsüyor ucarken yem yerken inleme zorlanma gibi ses geliyor oyun oynuyo fakat hani aşiri enerjik degil videosu burda indirebilirsiniz lütfeb indirip izleyip öyle net cevap yazin ögrenciyim ne yapar eder para bulur tedavi ettiririm cocugun gibi lutfen yardim edin http://dosya.co/d0kknx3kx3cf/20170320_001625.mp4.html

Arkadaşlar lütfen geç olmadan yardim edin ne gerekiyorsa yapayım cocugum gibi uyku uyuyamıyorum geceleri

Arkadaşlar nasil insanlarsiniz yardima ihtiyacim olmasa istemezdim zahmet edip bir cevap dahi vermiyorsunuz ya

Kimse dosya.co dan indirmeyi tam olarak bilmiyor olabilir, genelde ilk tıklamada başka bir siteye/sitelere yönlendiriyor ve siteler reklam taşıyor ve çoğu kişi virüs bulaşmasından korkuyor tahminim. İndir dediğimiz zaman anında yeni sekme gelmeden "Geri" dediğimiz de dosyası indir tekrar demek gerekiyor ve o şekilde iniyor medya arkadaşlar. En azından bende bu şekilde oluyor, bilenler bu şekilde bakabilirlerse yahut sıkıntı yoksa, çünkü kimse her zaman müsait olamıyor ve bazen de konuyu farketmiyoruz, muhakkak cevap vereceklerdir İnşe'Allah biz yeterki üslubumuzu bozmayalım söz gümüş ise sükut altındır :)

Son düzenleme:
Videoyu izledim, hapşırma var mı kuşunuzda? Tahminim soğuk algınlığı olduğudur. Sarımsak suyu ekleyin suyuna ve yoğurt yedirin antibiyotik etkisi yapacaktır. Vitamin desteği de verebilirsiniz ve üşümesine yahut çok sıcaklamasına dikkat edin. Eğer yaptığınız sudan içmiyor ise kulak çubuğundan yardım alabilirsiniz, kulak çubuğunu suya batırıp pamuğunu ıslatın ve kuşu elinize alıp ağzından verin damla halinde. İnşe'Allah iyileşir

Tabii işin ehilleri konuyu daha iyi bilir, geçmiş olsun

Tabii işin ehilleri konuyu daha iyi bilir, geçmiş olsun
Hapşırma yok yani yem kabugu tuy muy gelince o zaman hapsiriyor.Burnundan nefes alirken pit pit ses geliyor hirilti gibi ses geliyor nefes almakta zorlaniyo sanki birde gagasini acip bogazinda bir sey kalmis gibi yapiyor ara ara ama en onemli sorunu problemli nefes almasi

Hapşırma yok yani yem kabugu tuy muy gelince o zaman hapsiriyor.Burnundan nefes alirken pit pit ses geliyor hirilti gibi ses geliyor nefes almakta zorlaniyo sanki birde gagasini acip bogazinda bir sey kalmis gibi yapiyor ara ara ama en onemli sorunu problemli nefes almasi
Bir veterinere gitmeniz de fayda var yahut forumda veterinerimize sorun diye başlık var orada konu açabilirsiniz

Kuşunuzda kursak mantarı var. Bu akşam suluğunu alın. Yarın Eczaneden Mukostatin isimli ilacı alıp Yarım suluğa 8-9 damla katın. suyu günde iki defa taze olarak hazırlayın. 5 gün boyunca tedaviye devam edin. 6. gün mutlaka Probiyotik + multi vitamin verin. 2 gün sonra vitamini kesip Probiyotikle devam edin.

Kuşunuzda kursak mantarı var. Bu akşam suluğunu alın. Yarın Eczaneden Mukostatin isimli ilacı alıp Yarım suluğa 8-9 damla katın. suyu günde iki defa taze olarak hazırlayın. 5 gün boyunca tedaviye devam edin. 6. gün mutlaka Probiyotik + multi vitamin verin. 2 gün sonra vitamini kesip Probiyotikle devam edin.
Merhaba kursak mantarı olduğunu hangi belirtilerden anladınız. Şu konuyuda inceleyebilir misiniz acaba.
http://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/muhabbet-kusum-hasta.57392/

Yeşil ve puding kıvamında dışkı kursak mantarı belirtisidir. Nefes alma güçlüğüne ve kuyruk sallamaya da neden olur hatta ağzını koklayın leş gibi koktuğunu göreceksiniz.

Geri