Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun nesi var

Elvan71

Yeni Üye
Kuşun Videosu na bakarak bir sorun olup olmadığını anlayacak kimse var mı acaba. Kafasını sürekli böyle yapıyor. Tünekte dururken sıkıntı yok. Geriye bakacağı zaman hep böyle oluyor. Sorun varmı varsa ne yapılabilir acaba.

"Kuşun videosu" kısmına tıklayınca video açılıyor arkadaşlar. Bana hareketi normal gelmedi bir veterinere götürün. Kaliteli bir b vitamini takviyesi yapın bu süreçte sinirsel ise işe yarayabilir. Kuşlarıda ayırın. Salmonella olabilir, sinirlerde zedelenme olabilir.

Kuşun Videosu na bakarak bir sorun olup olmadığını anlayacak kimse var mı acaba. Kafasını sürekli böyle yapıyor. Tünekte dururken sıkıntı yok. Geriye bakacağı zaman hep böyle oluyor. Sorun varmı varsa ne yapılabilir acaba.
Sizi üzmek istemem ama videodan anladığım kadarıyla salmonella (sallabaş) gibi. Şu an bende kendi kuşumda aynı sorunu yaşıyorum.

Dışarıda yürürken tekrar video çekip ekleyebilir misiniz emin olalım, kanatlı hayvanlardan anlayan bir veteriner varsa çevrenizde hemen götürseniz çok iyi olur.

Sallabaş a benziyor vakit kaybetmeden veterinere götürün bence de.

Sallabaş a benziyor vakit kaybetmeden veterinere götürün bence de.
Daha önceki kuşum hastalandı 4 tane farklı veterinere götürdüm ama açıkcası onlarda bilmiyorlar. Bir kaç yerden okuduğuma göre kafası sürekli sağa yada sola yatarmış. Bunda öyle değil sadece tele çıktığında geriye bakarken yapıyor

Geri