Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun oyuncakları

Shouting

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar 2 aylık erkek muhabbet kuşum var, sıkılmasın diye salıncak vb oyuncaklar alıp kafese taktım. Neredeyse 2 hafta civarı oldu ama ne salıncağa bindi ne de diğer oyuncaklarına ilgi gösterdi acaba yavru olduğu için mi ilgi göstermiyo?

Merhaba arkadaşlar 2 aylık erkek muhabbet kuşum var, sıkılmasın diye salıncak vb oyuncaklar alıp kafese taktım. Neredeyse 2 hafta civarı oldu ama ne salıncağa bindi ne de diğer oyuncaklarına ilgi gösterdi acaba yavru olduğu için mi ilgi göstermiyo?
Ne kadar oldu kuşu sahipleneli

Kuşla ilgileniyorsanız oyuncağa gerek yok.Oyuncaklarda ayna olmasın.

Kuşların karakteri gibi oyuncak zevkleri farklıdır bir kuş butu ngun oyuncak oynarken bazı kuş oynamaz isterseniz zilli top alın disardayken oynar severse

Kuşla ilgileniyorsanız oyuncağa gerek yok.Oyuncaklarda ayna olmasın.
İlgıleniyorum, genelde omzumda takılıyo. Telefona bakarken ekranı falan kemirmeye çalışıyo. Beni görünce kafesin tellerine tırmanıyo hemen😂.

Kuşların karakteri gibi oyuncak zevkleri farklıdır bir kuş butu ngun oyuncak oynarken bazı kuş oynamaz isterseniz zilli top alın disardayken oynar severse
Tam kapanma bittikten sonra alırım, şuan kafesinde salıncak var, hamak benzeri zilli köprü var, 2 tanede zilli oyuncak var.

1 ay civarı oldu ama 45-50 günlükdü aldığımızda. Çabuk alıştı bize.
Belki daha tam güvende hissetmemiştir, alışamamıştır biraz zaman verin ben iki au sonra ilk defa dal darı asmıştım bir hafta sonra yemişti

Geri