Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun pençesi

UltimatePizzaa

Yeni Üye
Bugün muhabbet kuşumu uçurmuştum bir anlığına tam yükselemedi ve dolaba sert bir şekilde çarptı sonra alıp kafese koydum. Tünekteyken bir anda aşağı düştü ve pençesi yana doğru açıktı. Oynatabiliyor fakat üstüne tam basamıyor ve yürüyemiyor.Şuan yukarı çıkacak güc sol pençesinde yok ne yapmam gerekir ? Veterinere götürsem ne kadar ücret alırlar bunun için tedavisi olursa vs. veya burdan bir yardım eden çıkarsa çok sevinirim. Yemini suyunu aşağı koydum incinmiş gibi görünüyor.

Ekli dosyalar

• 0877ab97-dcb7-45d4-ba0a-2fa5c861a9bc.jpg
    0877ab97-dcb7-45d4-ba0a-2fa5c861a9bc.jpg
    92.9 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
Inciltmis olabilir. Bir sure salmayin fotograf ekler misiniz?

Inciltmis olabilir. Bir sure salmayin fotograf ekler misiniz?

ekledim fakat şunu belirteyim. petshoptan aldığmızdada pençeleri yamuk biçimdeydi ama tünekte durabiliyordu. onun bu olayla alakası yok.bu sekilde cekebildim pek korkutmak istemiyorum :/

Son düzenleme:
ekledim fakat şunu belirteyim. petshoptan aldığmızdada pençeleri yamuk biçimdeydi ama tünekte durabiliyordu. onun bu olayla alakası yok. hangisinde sorun oldugunu unuttum ama ancak bu sekilde cekebildim pek korkutmak istemiyorum :/
Kuşun hiçbir tırnağı mı yok bana mı öyle geldi

Ayağı kırılmış da olabilir. Veterinere gidin. Gitmeden önce arayıp muayene ücretini sorarsınız telefondan. Kırıksa sargıya alınması lazım.

Arkadaslar sagolun sırf kontrol edebilmek icin dogru duzgun uyumadim sabah cıkamiyordu bugun cıkmış sıkıntı kalmadı
PDZ4gb.jpg

Ekli dosyalar

• 20180914_110956.jpg
    20180914_110956.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 25
Boyunda bir yıldır lezyon ? Sebebi nedir ne olabilir yorumlarınızı bekliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Boynundaki lezyonun net fotoğrafını çeker misiniz diğer fotoğraftan belli olmuyor.

Geri