Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun poposundaki sıvı nedir?

DENİİİZ

Yeni Üye
Bu sabah kafeslerini temizledikten sonra fark ettim.Önce dişinin bir yerinin kanadığını sandım pis gözüküyordu anlamadım sonra erkekten kan gibi anlayamadığım bir sıvı akmaya başladı lütfen yardım edin bu nedir ne yapmam gerek. Küçük mavi olan erkek büyük sarı mavi olan dişi
20180331_185053.jpg
20180331_185037.jpg
20180331_184837.jpg

Ekli dosyalar

• 20180331_184453.jpg
    20180331_184453.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 7
geçmiş olsun. koksidiyoz diye bi hastalık var ve bulaşıcı. biraz onu araştırabilirsiniz başka belirtileri uyuyor mu sizi kuşlara diye. dışkıda kan görülmesi belirtileri arasındaydı diye hatırlıyorum. bi tecrübem yok açıkçası,okuduğumu söylüyorum. iki kuşunuz da hasta muhtemelen. eğer bu hastalıksa forumda ilaç tavsiye eden arkadaşlar var. bekleyin biraz görünce yardımcı olurlar muhtemelen

geçmiş olsun. koksidiyoz diye bi hastalık var ve bulaşıcı. biraz onu araştırabilirsiniz başka belirtileri uyuyor mu sizi kuşlara diye. dışkıda kan görülmesi belirtileri arasındaydı diye hatırlıyorum. bi tecrübem yok açıkçası,okuduğumu söylüyorum. iki kuşunuz da hasta muhtemelen. eğer bu hastalıksa forumda ilaç tavsiye eden arkadaşlar var. bekleyin biraz görünce yardımcı olurlar muhtemelen

Çok teşekkür ederim saolun

Veterinerden Tetra mezatin , vetacocsin veya enrocure ilaçlarından birini alıp tedvi başlamalısınız. Elinizi çabuk tutun hayvan kötü durumda.

Kabarmış duruyorlar zaten hasta oldukları belli, önerilen ilaçları alın. Çok geçmiş olsun.

Geri