Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumun Tırnağını Keserken Az ilerisinden gittim

Kuşumölüyor.

Yeni Üye
2 gün oldu bugün yıkıyalım dedik annem yıkadı galiba sıcak ılık su olunca kan çözüldü 1 damla aktı korkuyorum batikon yaptık batikonu kan la ayırt edemiyorum yardım edin nolur :((

-Kuş yıkanmaz. Yıkanması gerekiyorsa, bir kaba su doldurursunuz o kendi ihtiyacını giderir.
-Yara merhemini kanayan bölgeye kulak çöpü yardımıyla az sürün. Fazla sürerseniz kuş huylanıp ağzıyla temizlemeye çalışır.

-Kuş yıkanmaz. Yıkanması gerekiyorsa, bir kaba su doldurursunuz o kendi ihtiyacını giderir.
-Yara merhemini kanayan bölgeye kulak çöpü yardımıyla az sürün. Fazla sürerseniz kuş huylanıp ağzıyla temizlemeye çalışır.
tamam teşekkür ederim ama benim kuşum yıkanmasını bilmiyor kaç defa denedik olmadı o yüzden annemin 6 yıllık kuşu vardı eskdien muhabbet kuşu hep yıkıyodu ama bundan sonra yıkamayacağız kendini temizledi şuan yok ama korkuyorum kötü birşey olur mu ? BU ARADA 7 damla kan kaybetti toplam

tamam teşekkür ederim ama benim kuşum yıkanmasını bilmiyor kaç defa denedik olmadı o yüzden annemin 6 yıllık kuşu vardı eskdien muhabbet kuşu hep yıkıyodu ama bundan sonra yıkamayacağız kendini temizledi şuan yok ama korkuyorum kötü birşey olur mu ? BU ARADA 7 damla kan kaybetti toplam
Kendiniz yıkamayın
Bunu yapin hoşlarına gidiyor kuşların

Kanamayı durdurmuş iseniz sorun olmaz suyu ılık yapıyorsunuz değil mi ve havalar soğuk şuan banyo yaptırmanızı tavsiye etmiyorum

Kanamayı durdurmuş iseniz sorun olmaz suyu ılık yapıyorsunuz değil mi ve havalar soğuk şuan banyo yaptırmanızı tavsiye etmiyorum
biz ilk kesince kanayınca biraz tüyleri batmıştı o amaçla yıkadık ama kanayınca pişman olduk yok yıkamada kendini kovaya attı birkere galiba ondan kanadı evet su ılıkyı bencede yaptırmamalıyız durdurduk ayağını biraz dinlendirdi şuan 2 ayağının üstünde duruyor çok pişmanım :(

bu havalarda kuşa banyo yaptırmasak daha iyi kanayan yere tentirdiyot sürerseniz durdurulabilir veterinere götürmekte fayda var

Anormal Bir Durum Görürseniz Veterinere gidin şuanlık kuş korkmuştur

Geri