Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumun Uyku Düzeni Bozuldu

kandes222

Meraklı Üye
Ben gece 3'e 4'e kadar ışık açık bilgisayar ile oynuyorum. Haliyle kuşum Cabbariye uyuyamıyor. Onu ben salıyorum sürekli olarak elime konuyor gitmiyor. Saat 4 gibi salıp saat 6-7 gibi yerine koyuyorum. Ben Cabbariyeyi salınca Cabbariye uyuyor. Kafese koyunca kafesten çıkmak istiyor. Şimdi kafesin duvarında duruyor beni sal diye ama gece gece salamam. Ben bu saatlerde uyumasını salınca da uyumamasını bize gelmesini istiyorum. Uyku düzeni nasıl düzelcek bu kuşun?

Ben gece 3'e 4'e kadar ışık açık bilgisayar ile oynuyorum. Haliyle kuşum Cabbariye uyuyamıyor. Onu ben salıyorum sürekli olarak elime konuyor gitmiyor. Saat 4 gibi salıp saat 6-7 gibi yerine koyuyorum. Ben Cabbariyeyi salınca Cabbariye uyuyor. Kafese koyunca kafesten çıkmak istiyor. Şimdi kafesin duvarında duruyor beni sal diye ama gece gece salamam. Ben bu saatlerde uyumasını salınca da uyumamasını bize gelmesini istiyorum. Uyku düzeni nasıl düzelcek bu kuşun?

Kendi uyku düzeninizi değiştirebilirsiniz. Kuşunuzu gündüz gece döngüsünü net ve bozulmadan yaşayabileceği farklı bir odaya alabilirsiniz.

Kendi uyku düzeninizi değiştirebilirsiniz. Kuşunuzu gündüz gece döngüsünü net ve bozulmadan yaşayabileceği farklı bir odaya alabilirsiniz.

Şimdi farklı bir odaya alsam orda abim, ablam yatıyor. O odada kuş var çift. O çiftlerin erkek olanı bizim kuşun eski sevgilisi böyle olunca susmayıp ablamı, abimi uyutmuyolar.

suyuna prozac katın [emoji2][emoji2][emoji2]. şaka bir yana biraz fedakarlık yapın gece olunca onu sessiz ksranlık bir yere koyun. Aslında bende sizinle aynı durumdaydım ama kuşum uyuyordu yine de ışıkta da. Sıkılınca uykusu gelince kenara siniyordu.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

Uykusunu alamaması gün içerisinde uyumasına sebep olur yani gün içerisinde tüketmesi gereken besinden daha az tüketmeye zayıflamaya başlar, huysuz ağresif olur tüye girer tüyden çıkmaz, stresli bir yaşam sürmeye başlar, bağışıklık sistemi düşeceği için her türlü hastalığa daha açık hale gelir.... Bir bu kadar daha neden sayabilirim.

evet kanka mesela ben 8 de lambayı kapatıyorum olabildiğince sessiz olmaya çalışıyorum zaten belli bir süre sonra sürekli olan seslere alışıyolar çok yüksek değilse

Geri