Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun uykusu var

Volkan Yılmaz

Paylaşımcı Üye
Kuşum salonda duruyor ve yanında akvaryum var.Akvaryumdan ses geldiği için uyuyamıyor sanırım.Birde salonda bende yatıyorum her sağa sola gectigimde uyanıyor kısacası çok az uyuyor meşela 12 saat uyuması gerekiyorsa 9-8 saat uyuyor öbür odalarada koyamıyorum soğuk olduğu için buna bir çözüm varmı fakat öyle pek uyumuyor sabahları.Cevaplarını zaman için şimdiden teşekkürler.

Uzerini guzel ortup hava alicak sekilde yaparsaniz sorun olmaz sanirim.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende düşündümde hem örtüden korkarmı diye hemde ses gelince korkar kendini bir yerlere vurur diye korktum bide örtü beyaz olsun değilmi :) ?

Yok korkmaz benim kusum ortmeden uyuyamaz surekli kombi sesi gibi tedirgin oluyor. Ama orttugunde valla misil misil uyuyor karanlik olsun yeter beya yapsanda fark etmez yani :)

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sağolun cevapınız için yavruluğundan beri örtmedim tedirgin oldum örteyim bugün :D :) uyusun kızım çok uykusu var 8-9 saat yetmiyor uykusu için.

örtü ört , ön tarafı açık kalsın hava alsın :) ben çok soğuk havalarda örtü örtüyorum .

Sağolun ön tarafı derken üst mü yoksa kafes kapısının tarafımı.

Fakat uykusu bölünüyor gibime geldi.Akvaryum sesi birde bende salonda yatınca iyicene bölünyor.

Geri