Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumuza iyi bir aile...

Nurmeydan

Yeni Üye
Selam, 3,5-4 yaşlarında bir erkek muhabbet kuşumuz var. Kafeste durmaya alıştırılmadı. Aileden biri gibi, aramızda bizimle birlikte vakit geçiriyor. Yalnız kalmayı sevmiyor. İlgiye alışık. Konuşuyor ve sağlıklı. Ev ortamında hiç bir eşyaya zarar verme gibi bir hasleti yoktur. Ancak önümüzdeki eğitim-öğretim yılında evde hiç kimse olamayacak. Kuşumuzu evde yalnız bırakamayacağımız için acilen Ankara içi iyi bir yere sahiplendirmek istiyoruz. Kuşun bakılacağı ortamı görmek isteriz. Onun yalnız bırakılmayacağından, kafes içinde hapsedilmeyeceğinden ve çoluk çocuk elinde oyuncak yaptırılmayacağından emin olmalıyız. Bizim için çok zor olsa da kuşumuzun iyiliği için bu duyuruyu yapmak zorunluluğu doğdu. Kriterlerimize uyabilecek olanlarla görüşebiliriz. Selametle.

Selam, 3,5-4 yaşlarında bir erkek muhabbet kuşumuz var. Kafeste durmaya alıştırılmadı. Aileden biri gibi, aramızda bizimle birlikte vakit geçiriyor. Yalnız kalmayı sevmiyor. İlgiye alışık. Konuşuyor ve sağlıklı. Ev ortamında hiç bir eşyaya zarar verme gibi bir hasleti yoktur. Ancak önümüzdeki eğitim-öğretim yılında evde hiç kimse olamayacak. Kuşumuzu evde yalnız bırakamayacağımız için acilen Ankara içi iyi bir yere sahiplendirmek istiyoruz. Kuşun bakılacağı ortamı görmek isteriz. Onun yalnız bırakılmayacağından, kafes içinde hapsedilmeyeceğinden ve çoluk çocuk elinde oyuncak yaptırılmayacağından emin olmalıyız. Bizim için çok zor olsa da kuşumuzun iyiliği için bu duyuruyu yapmak zorunluluğu doğdu. Kriterlerimize uyabilecek olanlarla görüşebiliriz. Selametle.
Emin olamazsınız, sizin baktığınız gibi kimse bakamaz.

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umarım çok iyi bir sahiplendirme yaparsınız. Konum itibariyle sahiplenme pozisyonunda değilim ama konunuzun yukarıda kalmasını istediğim için yorumda bulunmak istedim :)

Taşkın kardeşim teşekkür ederim.
Yağmur-milka kardeşim ne kadar uzaksınız?

20180820_084913.jpg

Uzun bir süre yalnız kalacak malesef. Gün içinde sabahın erken saatlerinden, akşam sonrasına kadar.

bence vermeyin, haftasonları falan ilgilenseniz, akşam gelince baksanız? sonuçta size alışık, evi düzeni değişecek, belki müzik açıp gitseniz, ben öyle yapıyorum. Tabi siz bilirsiniz.

Taşkın kardeşim teşekkür ederim.
Yağmur-milka kardeşim ne kadar uzaksınız?
Tekirdağ :( ama bende çalışıyorum sabah işe gitmeden salıyorum hazırlanırken falan akşamda 4 te geliyorum eve 4 ten sonra baya eğleniyoruz milkayla gündüz 8 saat yalnız kalıyor milkacık yanına bir arkadaş alabilirsiniz

Anlaşılan kriterlerimize uygun bir yer bulmak zor olacak. Hiç olmazsa şimdilik yanına bir arkadaş alalım. Ankara'da petshop dışında muhabbet kuşu alabileceğimiz bir adres bilen varsa ve paylaşırsa çok memnun oluruz.

Doğru karar vermişsiniz başkasına vermektense yanına eş almak en güzeli

Bencede doğru karar. Yanına eş alın. Hem sıkılmaz hem sizde ilgilenirseniz içiniz rahat olur. [emoji1303]

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi