Karadeniz Pet

Muhabbet kuşuna ilaç verdikten sonra

enesbey25

Yeni Üye
ishal olmuş, veteriner 2 şırınga verdi bi antibiyotik bi vitamin suyada dökebilirim ama içim rahat olsun diye direk damlatmak istiyorum ağzına. damlattıktan sonra da videodaki gibi deliriyor hapşurmaya başlıyor sonra bir anda sakinleşip köşeye siniyor :D normal midir
dişi olan da bana da ver gibi didiyor gagasını. genelde didişmiyorlar fazla

ishal olmuş, veteriner 2 şırınga verdi bi antibiyotik bi vitamin suyada dökebilirim ama içim rahat olsun diye direk damlatmak istiyorum ağzına. damlattıktan sonra da videodaki gibi deliriyor hapşurmaya başlıyor sonra bir anda sakinleşip köşeye siniyor :D normal midir

Pek ilaçtan anlamam ancak şunu belirteyim ishal olan kuş ile sağlıklı olan kuşun aynı kafeste durması sıkıntı yaratabiliyormuş bilginiz olsun .

Veteriner neye göre antibiyotik verdi acaba ? ishal bir çok sebeple olur hatta iç mantardan dolayı dahi olabilir . İç mantar ise antibiyotik vermeniz demek mantar için daha da ortam hazırlamak demek.

bilmiyorum kontrol etti ishal ilerlemiş diyip şırıngayla verdi. hatta su gibi bir şey renk olarak grimsi. ben yanlış hatırlamıyorumdur umarım

Veteriner neye göre antibiyotik verdi acaba ? ishal bir çok sebeple olur hatta iç mantardan dolayı dahi olabilir . İç mantar ise antibiyotik vermeniz demek mantar için daha da ortam hazırlamak demek.

İlacı verdikten sonra aksirip tıksırma si normal o ilacın tadına bakın siz bile tiksirir siniz ilacı damlattim tan sonra 1 2 dakika kuşu tutun elinizde ki ilacı atmasın sonra kafesine bırakın

Geri