Karadeniz Pet

Muhabbet kuşunda burun kanaması

Ocean45

Yeni Üye
1 yıldır bizimle limon. Sabah uyandığımızda burnunun kanadığından şüphelendik. Burnunun üstünde hafif kahverengimsi kırmızımsı bir sıvı vardı çok hafif. Geçen haftalarda da burnu enfeksiyon kaptı burun delikleri büyüdü. Biz ne olduğunu anlayamıyoruz . Diğer burun deliğinde bişey yok . Bu arada kuşumun hali keyfi gayet yerinde . YARDIMCI OLUR MUSUNUZ LÜTFEN ? Buarada kafeste iki kişiler yani Limon tek değil Çimenle birlikte yaşıyolar. Acaba Çimen felan mı bişey yapmış ? Lütfen Yardımcı Olun!!!

15897068402497574880389612274197

Son düzenleme:
Gerçekten böyle bir platform da kimsenin cevap vermeyişi beni çok üzdü. Ne diyeyim. Allah tan kuşumun sağlığı daha iyi. Şükürler olsun binlerce kez. Lütfen hala merak içindeyiç sorumu görenler yanıtlasın

Gerçekten böyle bir platform da kimsenin cevap vermeyişi beni çok üzdü. Ne diyeyim. Allah tan kuşumun sağlığı daha iyi. Şükürler olsun binlerce kez. Lütfen hala merak içindeyiç sorumu görenler yanıtlasın

Solunum sorunu nedeni ile burun kanaması olabiliyor, aşırı hapşırma sebebi ile olabiliyor, fiziksel darbe sonucu olabiliyor.. Kanama olan burnunu peçetenin ucunu sivri ederek temizleyebilirsiniz, kanamanın tekrar etmesi durumunda veteriner şart, kanamalar ile ilgili buradan teşhis ve tedavi söylemek doğru olmaz Veteriner hekimin ilgili ekipmanlarla incelemesi gerekmekte.

Durumunun şuan iyi olmasına sevindim, geçmiş olsun.

Solunum sorunu nedeni ile burun kanaması olabiliyor, aşırı hapşırma sebebi ile olabiliyor, fiziksel darbe sonucu olabiliyor.. Kanama olan burnunu peçetenin ucunu sivri ederek temizleyebilirsiniz, kanamanın tekrar etmesi durumunda veteriner şart, kanamalar ile ilgili buradan teşhis ve tedavi söylemek doğru olmaz Veteriner hekimin ilgili ekipmanlarla incelemesi gerekmekte.

Durumunun şuan iyi olmasına sevindim, geçmiş olsun.
Çok çok teşekkür ederim. Gerçekten sağolun. Minettarım.

Geri