Karadeniz Pet

Muhabbet kuşunda ishal

Karamanipek

Yeni Üye
iyi günler muhabbet kusum 15 gündür ishal.daha once de boyle olmustu sizin tavsiyelerinizle iyilesmisti .mama yemiyor sadece bebe bisküvisi ekmek ve dal dari verirsem yiyor. mama kabına yaklasmiyor.aspur da denedim onu da yemedi. Önce 4 gün tetramezatin verdim değişiklik olmadı sonra biteral verdim yine değişmedi. Bitiminde probiyotik kullandım fakat bir değişiklik olmadı keyfi yerinde ama ne yapacağımı bilemedim.sirkeli suyu da denedim yok.şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• 20190516_183141.jpg
    20190516_183141.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 20
  • 20190515_074439.jpg
    20190515_074439.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 21
Geçmiş olsun. İlk olarak haşlamış patates, pirinç ve başladığınız pirincin suyu verilebilir. Meyve olarak muz verilebilir. yem ve tavsiye dışında yeşillik vs. Vermeyiniz. İlk tavsiyeler bu yöndedir. 2-3 gün içinde düzelme olmazsa ilaç tedavisi uygulamak gerekebilir. Durumu hakkında bilgilendirme yapin. Teşekkürler.

Geçmiş olsun. İlk olarak haşlamış patates, pirinç ve başladığınız pirincin suyu verilebilir. Meyve olarak muz verilebilir. yem ve tavsiye dışında yeşillik vs. Vermeyiniz. İlk tavsiyeler bu yöndedir. 2-3 gün içinde düzelme olmazsa ilaç tedavisi uygulamak gerekebilir. Durumu hakkında bilgilendirme yapin. Teşekkürler.
15 günde hepsini denedim bir değişiklik olmadi

Kuşun fotoğrafını ekler misiniz? Gün içindeki tüm dışkuları mı böyle?

Hocam hepsini denemenize rağmen işe yaramadıysa bence avidiare ishal ilacı alıp kullanın

Geri