Karadeniz Pet

Muhabbet kuşunda omuz çıkığı ve hekim arayışı

Arblyn

Yeni Üye
Merhaba öncelikle. Benim yaklaşık 7 aylık muhabbet kuşumun omzunda çıkık olduğu söylendi. Ilk gittiğim veteriner hekim saramayacağını ama kanadı yerine oturttuğunu bir hafta uçmaması gerektiğini söyledi vitamin verdi. Bir ay kadar bu şekilde devam ettik fakat hiçbir değişim olmadi ve tekrar tekrar çıkıyordu. Bunun üzerine bizi istanbul üniversitesinin acil servisine yönlendirdi. Orada da tam tersi bir işlem tavsiye edildi. Kediler için diye satılan bir ağrı kesici vardı bunu yazdı ve bolca uçmasını tavsiye etti. Bunun üzerinden yaklaşık 10 gün geçti ama hala aynı geliyor gözüme ve artık kime inanacağımı şaşırmış durumdayım nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum. Avrupa yakasında güvenebileceğim bir veteriner hekim biliyorsanız gerçekten öğrenmek isterim. Oğlumun çektiği onca acıya rağmen uçamayışı günden güne neşesini kaybediyor oluşu gerçekten üzücü artık sözüne güvenebileceğim kuşlarla ilgili bilgisi olan bir hekimle tanışmayı çok istiyorum.

Floryada bir veteriner vardı adı istvet sanırım memnun olanlar vardı bir araştırın isterseniz.

Evet herkes filiz hanıma övgüler yağdırmıştı ayni yerden bahsediyoruz sanırım. Uzak olması sebebiyle sanırım son çarem orası olacak, teşekkür ederim.

ben kuşumu oraya götürüyorum benim de evime uzak, taksiyle falan hallediyorum çünkü gerçekten gidebileceğiniz en en iyi yer, hiç hayvana başka yerlerde eziyet çektimeyin derim direk oraya götürün. Başka yerlerde boş tedavilere ilaçlara para harcayınca zaten aynı hesaba geliyor.

Sanırım haklısınız az önce bir veterinere daha göründük ekleme dedi sanırım kortizon yaptı bu aksam ya da yarin sabah etkisini kesinlikle görürsünüz gibisinden konuştu son bir kez daha istanbul üniversitesinin veterinerliğine götürme niyetindeyim eğer yine net bir sey söylenmezse orayı deneyeceğim çok teşekkür ederim

Geri