Karadeniz Pet

Muhabbet kuşunu veterinere götürmeye gerek varmı

yunus emre44

Yeni Üye
Kuşlarım ALLAHA şükür hiç hastalık belirtisi vermedi mutlular uçuyorlar ama bu kuşların kedi köpek gibi düzenli veterinere götürmeye gerek varmı aşıları falam varmı acaba yoksa sadece hastalık belirtisindemi götüreyim cevaplarsanız sevinirim 2 kuşum var biri 4 diyeri 6 aylık

Kuşlarım ALLAHA şükür hiç hastalık belirtisi vermedi mutlular uçuyorlar ama bu kuşların kedi köpek gibi düzenli veterinere götürmeye gerek varmı aşıları falam varmı acaba yoksa sadece hastalık belirtisindemi götüreyim cevaplarsanız sevinirim 2 kuşum var biri 4 diyeri 6 aylık
Bildigim kadariyla oyle bir sey yok beyefendi yillardir kus besliyorum sadece bir kere yumurta sikismasindan dolayi kusumu veterinere goturmustum. Onda da bin pisman oldum o baska konu.

Sent from my SGH-T999 using Tapatalk

Düzenli aşı gibi durumlar kuşlar için geçerli değil. Siz sürekli kuşunuzun dışkı takibini ve hareketlilik durumunu gözlemleyin. Hastalık durumunda işin ehli veterinere gidilmeli tabii. Onlar işin eğitimini almış insanlar.

Düzenli aşı gibi durumlar kuşlar için geçerli değil. Siz sürekli kuşunuzun dışkı takibini ve hareketlilik durumunu gözlemleyin. Hastalık durumunda işin ehli veterinere gidilmeli tabii. Onlar işin eğitimini almış insanlar.

Valla bazıları sanki hiç eğitim almamış gibi müdahale ediyorlar kuşlara. Hepsi demiyorum ama bazı veterinerlerin yaptığını cahil insan yapmaz. Sende biliyosun neler neler duyuyoruz burada.

Ben gidilmesin demiyorum. İşinde uzman tecrübeli veterinerlere tabiki gidilsin. Forumda bir konu vardı tavsiye ettiğiniz veterinerler diye, O konuyu incelerseniz tavsiyeden çok şikayet olduğunu görürsünüz :)

Geri