Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşunuzla nasıl vakit geçiriyorsunuz?

Atakan Atmaca

Paylaşımcı Üye
Dostlarınızı dışarı saldıktan sonra nasıl vakit geçiriyorsunuz ? neler yapıyorsunuz ? paylaşalım... :)

Omuzuma alıştırmaya calistiriyorum elimden yem veriyorum

Sürekli dikkatini çekecek şeyler yapın veya cisimler ile ile oynayın. Koltuğun üzerine elinizi koyup parmaklarınızı koltuğa hafifçe vurun, yanınıza her gelişinde ödül verin. Parmağınızla oynasın, bol bol muhabbet edin

Sürekli dikkatini çekecek şeyler yapın veya cisimler ile ile oynayın. Koltuğun üzerine elinizi koyup parmaklarınızı koltuğa hafifçe vurun, yanınıza her gelişinde ödül verin. Parmağınızla oynasın, bol bol muhabbet edin

nasıl bir ödül vermeliyiz mesela ? ödül olduğunu nasıl anlamalı ?

Kusumla yasariz biz tuvalete bile onla gireriz evin icinde beni kaybettiginde avazi ciktigi kadar bagirir gecen beraber banyoya girdik kendimi de onu da yikadim
yani ben ne yapiyorsam o da onu yapiyor hep beraberiz
Ayni yastikta da uyuduk biz ama gece kafesine giriyor genelde cunku yanlislikla karanlikta ucup bir yerlere carpabiliyor.
Ben onun agzima kustugu yemi yedim, o benim tukurugumu icti. Agzimdan meyve yediriyorum ona cigneyip. O benim agzimin icinde yasar agzima ayak atar yem kusar kafasini tamamen aldiydim gecen jshdjs
onun disinda kanaryalar hint bulbulleri baliklar falan var kertenkele de vardi da bugun dogaya saldim
cici kus yani muhabbet kusum benim canim cigerim bitanecik dostumdur disarda kafesle gezdiriyorum ama ona guvenmedigimden degil. Yon bulma kabiliyeti kotu biraz da o kadar ucma egzersizi yaptirmama ragmen dogru yere konamiyor yani disarda bir seyden korksa kacsa beni bulanaz diye
Kendinize ve kuslariniza iyi bakin okuyanlara tesekkurler

Geri