Karadeniz Pet

Muhabbet kulum galiba hasta

Ejderokyanus

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba.yardımcı olursanız sevinirim 2-3 aylık erkek muhabbet kuşum var son 2 gündür biraz garip davranıyor başta halsizlik ve ayakları soğuktu sonra kafasını yemliğin içine sokuyor ve yemle oynuyor galiba kafasında tüylerde dik bir şekilde kalkmıs yemlige girmekten olabilir emin değilim bügün biraz ishal gibi dışkı yaptı ve kafasını ve burnunu biyerlere sürtüyor kaşıyor. Bana ve aileme oldukça yakın yanlız durmayı hiç sevmiyor doğdugundan beri bizimle yemek ve su içmesi iyi sürekli uyuyor yani ya yemligin içinde yada uyuyor yardımcı olursanız sevinirim resim yükleyemeyeceğim...

kuşların kafası ve gagası kaşınır kaşıması normal bir şey. uyurken ya da normalde tüylerini kabartıyor mu ötmesi nasıl?

kuşların kafası ve gagası kaşınır kaşıması normal bir şey. uyurken ya da normalde tüylerini kabartıyor mu ötmesi nasıl?
Fazla ötmesede normal uyuken kabartmıyor kafasını geriye yaslayıp uyuyor bügün sürekli kafeste yemligin başına geçip yem yiyormuş gibi yapıyor kafesten çıkmak istemiyor daha 3 gün önce kafese sokamıyoduk elime aldıgımda bir süre sanki agzında yem varmış gibi haraketler yapıyor ama yok garip

Kafesten çıkmak istemediği için yapıyodur. Benim kuşum da aynı şekilde ne zaman yanına yaklaşsak yemin yanına gidip yiyormuş gibi yapıyor almayalım diye ama normalde de ele gelmeyen bi kuş. Sizinkini bilemedim bence bi veterinere götürün

Geri