Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşları İçin Haftalık Beslenme Tablosu

ADRIAN

Moderatör
Yönetici
kuş beslenme tablosu.png

maşallah insanlar kendine böyle çeşitli beslenme tablosu yapmıyor :)
elinize sağlık.

Vitamin Olarak Multivitamin Verebilirmiyim Haftada 2 Kez Kullansam Sorun Olurmu Probiyotik Olarak öneriniz nedir

''Röhnfried Gervit W / Röhnfried BT amin Forte B / Entrobac / Hexenbier / Usnegano / Sedechol/ Mama / Sebze-Meyve / Tahıl'' baz alınarak hazırlanmıştır.

@TommyVercetti arkadaşımızın elindeki ürünlerin haftalık tabloya uyarlanmasıdır.

Not: Haftalık tabloda bu kadar takviyenin sıkışık olmasını çok doğru bulmuyorum bu takviyelerin 2 haftalık tabloya yayılması daha sağlıklı olur.

PAZARTESİRÖHNFRİED GERVİT WMAMA
SALISEBZE/MEYVEENTROBAC
ÇARŞAMBABT AMIN FORTE BSEDECHOL
PERŞEMBERÖHNFRİED GERVİT WMAMA
CUMASEBZE/MEYVEENTROBAC
CUMARTESİTAHILHEXENBIER
PAZARBT AMİN FORTE BUSNEGANO

''Röhnfried Gervit W / Röhnfried BT amin Forte B / Entrobac / Hexenbier / Usnegano / Sedechol/ Mama / Sebze-Meyve / Tahıl'' baz alınarak hazırlanmıştır.

@TommyVercetti arkadaşımızın elindeki ürünlerin haftalık tabloya uyarlanmasıdır.

Not: Haftalık tabloda bu kadar takviyenin sıkışık olmasını çok doğru bulmuyorum bu takviyelerin 2 haftalık tabloya yayılması daha sağlıklı olur.

PAZARTESİRÖHNFRİED GERVİT WMAMA
SALISEBZE/MEYVEENTROBAC
ÇARŞAMBABT AMIN FORTE BSEDECHOL
CUMASEBZE/MEYVEENTROBAC
CUMARTESİTAHILHEXENBIER
PAZARBT AMİN FORTE BUSNEGANO
Teşekkür ederim @ADRIAN hocam 😊🙏

''Röhnfried Gervit W / Röhnfried BT amin Forte B / Entrobac / Sedechol/ Mama / Sebze-Meyve / Tahıl'' baz alınarak hazırlanmıştır.

@CazadoR1717 arkadaşımızın elindeki ürünlerin haftalık tabloya uyarlanmasıdır.

PAZARTESİ
RÖHNFRİED GERVİT W
MAMA
SALISEBZE/MEYVEENTROBAC
ÇARŞAMBABT AMIN FORTE B
CUMASEBZE/MEYVEENTROBAC
CUMARTESİTAHILSEDECHOL
PAZARBT AMIN FORTE B

Hocam notunuza göre şöyle yapmayı düşünüyorum işk hafta soldaki tarsfı 2 ci hafta da sağ daki tarafı
Vitamin, mama, probiyotik, sebze-meyve her hafta sabit olsun onun dışındaki hexenbier, sedechol, usnegano gibi takviyeleri 1 hafta biri diğer hafta öbürü olacak şekilde dönüşümlü kullanabilirsiniz. Bu son yazdığım 3 ürün dönemlik kullanılması daha uygun olan ürünler zaten sık kullanımı çok yararlı olmaz.

Vitamin, mama, probiyotik, sebze-meyve her hafta sabit olsun onun dışındaki hexenbier, sedechol, usnegano gibi takviyeleri 1 hafta biri diğer hafta öbürü olacak şekilde dönüşümlü kullanabilirsiniz. Bu son yazdığım 3 ürün dönemlik kullanılması daha uygun olan ürünler zaten sık kullanımı çok yararlı olmaz.
Anladım @ADRIAN hocam tekrardan çok teşekkür ederim 🙏 😊

''Röhnfried Gervit W / Röhnfried BT amin Forte B / Entrobac / Sedechol/ Mama / Sebze-Meyve / Tahıl'' baz alınarak hazırlanmıştır.

@CazadoR1717 arkadaşımızın elindeki ürünlerin haftalık tabloya uyarlanmasıdır.

PAZARTESİ
RÖHNFRİED GERVİT W
MAMA
SALISEBZE/MEYVEENTROBAC
ÇARŞAMBABT AMIN FORTE B
CUMASEBZE/MEYVEENTROBAC
CUMARTESİTAHILSEDECHOL
PAZARBT AMIN FORTE B
Tesekkurler hocam:)

@ADRIAN Röhnfried sitesinde Gervit-W tüy dönemi dışında haftada 1 yeterlidir yazıyor. Sebze, mama yiyen kuşlara Pazartesi B vitamini Perşembe Gervit-W versek yeterli olmaz mı vitamin ihtiyacı için ?

@ADRIAN Röhnfried sitesinde Gervit-W tüy dönemi dışında haftada 1 yeterlidir yazıyor. Sebze, mama yiyen kuşlara Pazartesi B vitamini Perşembe Gervit-W versek yeterli olmaz mı vitamin ihtiyacı için ?
Kuşlarınız farklı besin içeriğine sahip sebze ve meyveleri tüketiyor ise yani birçok vitamin içeriğinden doğal yollarla faydalanıyor ise takviyeyi yüklemeye gerek yok haftada 1 de verilebilir 2 haftada 1 de :)

Arkadaşlar merhaba internetten röhnfreid avidrese plus, hexenbier ve usnegano aldım 3 aylık muhabbet kuşum var dışkısı çok sulu bunları nasıl kullanmalıyım yardımcı olur musunuz? Teşekkürler

Kuşlarınız farklı besin içeriğine sahip sebze ve meyveleri tüketiyor ise yani birçok vitamin içeriğinden doğal yollarla faydalanıyor ise takviyeyi yüklemeye gerek yok haftada 1 de verilebilir 2 haftada 1 de :)
@ADRIAN hocam merhaba. Mama olarak versele laga orlux gold patee kullanıyorum. Onu da pancar, havuç, maydanoz sapı, semizotu, kapya biber karışımı ile veriyorum. Yani sebze meyve gününde sadece yaptığım sebze karışımını, mama gününde de sadece o mamayı mı vereyim? Ne tavsiye edersiniz? Ayrıca da röhnfried gervit-w, bt-amin forte ve entrobac mevcut. Nasıl bir program önerirsiniz? Teşekkür ederim.

Geri