Karadeniz Pet

Muhabbet kuşlarım kaçtı yavrularına nasıl bakacağım

• Konbuyu başlatan mahsun_akalan
  • Başlangıç tarihi
M

mahsun_akalan

Guest
Merhaba arkadaşlar.Bu sabah 2 muhabbet kuşumda kaçtı (anne-baba) .Şu anda elimde 4 tane yavru var.Bi tanesi daha 1 günlük onlara nasıl bakarım nasıl beslerim?Çok acill yoksa ölücekler..Yada yavrusu olan başka bir muhabbet kuşunun altına atsam bakar mı?.Cevaplarınızı bekliyorumm.

En babası elinde kuluçkada olan dişi varsa onun altına at seve seve bakar.

şu an elimde yok.Petshoplara bakıcam.Ondan hariç yavrulara kendim nasıl bakarım.

ağbi benim bildiğim yavru kuşlara özel yemler var hiç olmazsa onlardan kullanırsın

Tamam arkadaşlar ben şimdi çıkıp şu şırıngayı alıyım.Siz bana daha fazla bilgi verireniz şırıngayı nasıl kullanıcam, ne kadar kullanıcam gibi.Şimdiden hepinize çok teşekkürler.

arkadaşlar şırınga aldım kuş maması aldım.ama bende şırınganın borusu yok ucunu ağızlarına koysam beslenirlermi.

Birde benim kuş maması toz halinde ona ne kadar su ekleyip şırıngaya koyucaz.Ayrıca kuş vitamini damlatsak olur mu.

bence olur yani nefark ederki ama daha dikkatli olman lazım kolay gelsin şimdiden

toz halindeki mamayı nasıl şırıngaya koyucam bi blgisi olan var mı?

Allah kolaylık versin bir günlük yavruyu beslemek çok zor olur sen internetteki videoları izle ordan fikir alırsın.

Kardeşim mamayı ılık su ilekarıştıracaksın. Serum lastiği al onu şırınganın ucuna bağla onla yedir kuşa

Sağolun arkadaşlar.Bir sorum daha olucak.Bu kaçan kuşlar eve geri dönebilirler mi?Evi bulabilirler mi? Birde ben bu mamayı günde kaç kere vericem?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri