Karadeniz Pet

Muhabbet kuslarina verilen meyve sebzeler

dderin

Meraklı Üye
Arkadaslar ben kuslarima havuc marul salatalik haslanmis tuzsuz patates vb seyler veriyorum bunlarin bir zarari olurmu bugun patates verdim sadece daha birseyler verebilirmiyim yada yeterli mi :D

Verebilirsin. Ekstradan nane yaprağı biber( acı tatlı farketmez, dolmalık biber de olur) kiraz vs.

E ozmn benm guşlarim niye ilk basta elmayi sevmiyordu da ben alistirdim bn internetten okudum youtubeden da baktim tad alabiliyorlarmis :D
Tad alabilseler acı bibere nasıl saldırsınlar? Ufacık agızları var zaten empati kur kuş olsan saldırır mısın acı bibere? :)

Tad alabilseler acı bibere nasıl saldırsınlar? Ufacık agızları var zaten empati kur kuş olsan saldırır mısın acı bibere? :)
Bnmkiler aci biber yemiyo hic yiyen kus gormesim belki aci seven kus varfir yada sadece acinin tadini az aliyorlardir yada aciyi sadece hissetmiyorlardir

kardeşim yalan yanlış bilgiler vermeyin muhabbet kuşları tabikide tat alırlar. i nsanlar kadar alamasalarda tat alırlar ayrıca bazı muhabbet kuşları acıyı çok sever. kimisi hiç sevmez

Arkadaslar ben kuslarima havuc marul salatalik haslanmis tuzsuz patates vb seyler veriyorum bunlarin bir zarari olurmu bugun patates verdim sadece daha birseyler verebilirmiyim yada yeterli mi :D
Faydalılar, zararları olmaz. Mevsimi olan meyveler de verebilirsiniz. Çekirdekleri çıkartın tabii :)

Geri