Karadeniz Pet

Muhabbet kuşlarında gündüz uykusu

• Konbuyu başlatan Yusuf Akyüz
  • Başlangıç tarihi
Y

Yusuf Akyüz

Guest
İzmir'de bir biyoloj aynı zamanda pet shop sahibi bir şahıs: ''Muhabbet kuşları gündüz asla uyumaz. Uyursa bil ki hastadır.'' ifadesini bana karşı kullandı. Sizce doğru mu?

Sanmam Hayvan Tekse Devamli Uçurur Çok Yorarsan Kafestende Çıkarmazsan Tabiyki Uyur Napsın Hayvan

fotoğraf koyabilirim gündüz uyuduğuna dair çok oynadıktan sonra uyuyor benim yanımda
ayrıca şuan kafesinde uyuyor :)

hayır doğru değil bence çünkü benim kuşlarım mutlaka bir şekerleme yapar gündüzleri kesinlikle hasta da değiller.

Olabilir.. ben kuslarımı gündüz uyurken hic görmedim.

İzmir'de bir biyoloj aynı zamanda pet shop sahibi bir şahıs: ''Muhabbet kuşları gündüz asla uyumaz. Uyursa bil ki hastadır.'' ifadesini bana karşı kullandı. Sizce doğru mu?

Alakası yok asla benimkiler genelde gündüzleride uyurlar . Onu diyen kişi yanlış demiş. Çok halsiz durumda olursa hiç hareket etmeyip yem yemez ise , su içmez ise kabarırsa uyuklarsa zaten kuş kendini belli eder hasta oldugunda . Normal durumlarda gündüzleride uyurlar dinlenirler .

Petshoplar hep kendilerine göre bahaneler üretir , her petshopa inanmamak gerekir.

Son düzenleme:
Sen Dediğimi Yap Hayvanı Devamli Uçur Yor Hem Kanatlarıda Açılır Yağlanmaz Bak Bakalım Uyuyormu Uyumuyormu

Benimkiler 5 dakika kestiriyor sonra canavarlığa devam :)

Benimki de akşam olunca yatmayan sabah olunca kalkmayanlardan. Gündüz bol bol şekerleme yapar.

Geri