Karadeniz Pet

muhabbet kuşlarının karnı

divergent__series

Yeni Üye
arkadaşlar herkes muhabbet kuşunun karnındaki tüyleri üfleyip bir atabilirmi lütfen

mora yakın bir renk oluyorlar morarmış gibi gözkür genelde yani koyu renklerdedirler

kuruluk hastalıgınan korkuyorum ana sayfadaki baska birinin kusumdaki kuruluk hastalıgı sorusuna bakarmısınız benim kusumda oyle sanki

Siz kuşunuzun karnını atın biz bakarız

Belki de arkadaşın fotoğraf atma imkanı şu an için yok... Müsait olan birisi atsında arkadaş ta baksın lütfen.. Ben işyerindeyim kuşlar evde yoksa atardım

Siz göğüs rengini bir kenara bırakın. Kuşta anormal şeyler var mı onu söyleyin. Kabarma halsizlik. Tüyde yıpranma vs.

Siz göğüs rengini bir kenara bırakın. Kuşta anormal şeyler var mı onu söyleyin. Kabarma halsizlik. Tüyde yıpranma vs.
hocam bugün omzumdan düştü elimi bir ara uzatınca bide kanadı çok titriyor başka sorun yok gibi bide göğüz rengini ırakın falan diyosunuzda sonuçta kuruluk hastalığı böyle başlıyor renk anormal ise

İlk mesajınızdan on üç gün geçmiş halen bir fotoğraf koymadınız. Kuşunuzu göstermeden, başkalarının fotoğraflarına gönderme yaparak burada yardım beklemek hiç bir işe yaramaz. Ayrıca müdahale için değerli vakti de bu şekilde harcıyor olabilirsiniz. Telefonunuzla birkaç fotoğraf çekmek bu kadar zor olmamalı.

neden bu kadar sinirlendiniz anlamadım kuşumu zaten dükkana götürdüm ama evde tek durduğum için kuşumun fotoğrafını çekemiyorum zor oluyor sakin olun ve insanları dinlemeden kızgınlık mesajlrı atmayın saygılar

Geri