Karadeniz Pet

Muhabbet Kusu Ötmesi Rahatsiz edici durumda

BerkeAy

Meraklı Üye
2 tane muhabbet kusum var 1 i erkek 1 i disi erkek 8,9 aylik disi de 1.5 yasinda ikisi ayni kafeste yasiyorlardi arada tek tuk kavgalari vardi zaten ilk basta disi kusum benle 1 yil yasadi sonra yanina es aldim (disi muhabbet kusum hhircin isirmaktan baska bir sey yok)her neyse disi muhabbet kusum diskisi buyudu boyle olunca bende kulucka takayim dedim 2 . Gunde birden erkek muhabbet kusu bagirmaya basladi yanina gittim her yer kan bir baktim disi kus erkek muhabbet kusun ayagini koparmis direk veterinere gittik veteriner ayavi kirilmis dedi tabi keske o veterinere gitmez olaydik adam 10 gr bile olmayan bir toz ilac verdi vitamin verdi ve bogazina bir sey takti ayagini isirmasin diye (ama gayet isiriyordu) 200tl aldi kus o kadar deil neyse sonra kafeslerini ayirdik ayagi iylesene kadar sonra yavastan her gun sabah saat7 civari otuyorlar oyle boyle deil bunlarin ikisi bir otuyor tum ev uyaniyor ustunu kapatiyoruz ortuyle yine otuyor sonra bunlari ayni kafese koyuyoruz yine otuyorlar 7/24 kuslarida 2 3 gunde bir saliyorum genelde yani cozumu olmasi lazim ramazan ayindayiz bsaat 12 ye kadar uyom diyorum 7.30 da uyaniyorum ve artik cok rahatsiz etmeye basladi bir cozumu varsa yardimci olursaniz cok sevinirim

@ÜmiT P. Normal otme deil sinirli otuyor oyle cik cik deil yani youtubedan kus sesi yazinca cikan gibi deil bildigin kiziyor yani

Benim kuşum da çok kötü sesler çıkarıyordu odadaki süsü çıkardım artık bir şey demiyor.

Geri