Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu bu şekilde kaç gün kendi başına yaşayabilir?

ptmert

Yeni Üye
Merhabalar,
Bir seyahatten dolayı yalnız kalacak muhabbet kuşum bu şekilde kaç gün yaşayabilir?
Etrafımda verebileceğim kimse yok. Pet shop'a da bırakmak istemiyorum.
Bu konuda deneyimli kuş sahiplerinden fikir almak istedim.
3 adet akıllı yemlik, 2 adet büyük suluk, 1 adet su dolu banyo, 1 adet de 500 mllik bilyeli suluk bıraktım.
Bir de kuşun cinsiyeti hakkında fikir verebilirseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-06-29 at 19.28.14.jpeg
    WhatsApp Image 2021-06-29 at 19.28.14.jpeg
    228.8 KB · Görüntüleme: 44
  • WhatsApp Image 2021-06-29 at 20.02.45.jpeg
    WhatsApp Image 2021-06-29 at 20.02.45.jpeg
    192.9 KB · Görüntüleme: 42
Dişi gibi gördüm ama cereyi daha yakından çekerseniz daha iyi olur

Merhabalar,
Bir seyahatten dolayı yalnız kalacak muhabbet kuşum bu şekilde kaç gün yaşayabilir?
Etrafımda verebileceğim kimse yok. Pet shop'a da bırakmak istemiyorum.
Bu konuda deneyimli kuş sahiplerinden fikir almak istedim.
3 adet akıllı yemlik, 2 adet büyük suluk, 1 adet su dolu banyo, 1 adet de 500 mllik bilyeli suluk bıraktım.
Bir de kuşun cinsiyeti hakkında fikir verebilirseniz sevinirim.
Tek bırakmayın lütfen ya kapı görevliniz falan yok mu verebileceğiniz onlar bize muhtaçlar lütfen yanlız başına kalmasın yan komşunuzdan bile rica etseniz geri çevirmez kaç gün tek bırakacaksınız yazık bu sıcak günlerde kuşumun suyunu günde birkaç kez değişiyorum sımsıcak oluyor çünkü tek bırakmayın rica ediyorum🙏🏻

Özellikle ses çok önemli sessizlikten bile hemen strese girerler kapı görevlinizden falan ricada bulunun lütfen yanlız başına kalmasın evde

Eğer boş bir odanız varsa ışıkları açık şekilde orada kafesi açık şekilde kafes içinde ve oda içinde yem ve su bırakabilirsiniz bırakacaksanızda ev içine ya televizyonu yada şarkı açın kuş sıkılmasın

Eğer boş bir odanız varsa ışıkları açık şekilde orada kafesi açık şekilde kafes içinde ve oda içinde yem ve su bırakabilirsiniz bırakacaksanızda ev içine ya televizyonu yada şarkı açın kuş sıkılmasın
Doğru söylüyorsunuz ama bu sefer gece uyuyamaz rahatsız olur sesten bence çok tehlikeli evde yanlız bırakılması , bana göre doğru değil onlar bize muhtaçlar evladımızı tek başına evde bırakıp gider miyiz onlarda evlat gibi yani şahsen benim için öyle kapı görevlisi muhakkak kabul edecektir lütfen ona emanet edin evde tek kalması sıkıntı üstelik uzun süre sanırım

çok uzun yaşar televizyonu açık bırakın bari kuş bunalıma girmesin ses duysun ama döndüğünüzde kuş size 3-4 gün yüz vermeyebilir küsmüştür sonra açılır

Geri