Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu çiftleşti ama yumurtlamiyor

15 gün önce ciftlesti kalçası sis ama yumurtlamiyor

• Cevap

Kullanılan: 0 0.0%
  • Cevap

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

Pasa9

Yeni Üye
Muhabbet kuşum 15 gün önce çiftleşti ama yumurtlamiyor kalça kısmı sis dokunduğumda yumuşak geliyor

IMG_20180822_231540.jpg
IMG_20180822_231540.jpg
IMG_20180822_231443.jpg
IMG_20180822_231443.jpg

Daha onceden varmiydi boyle bi sislik? Parmaginla hafif hafif dokun o sislige icerde yumurta hissedicekmisin bakalim fazla bastirma
Bakıyorum ilk defa yumurtlicak 2 yasında dokunuyorum yumuşak yani elime sert birşey degmiyor bilen biri yardim etsin lutfen

Yumurta var gibi duruyor. Ama bazen kuşun yumurtlaması çiftleştikten sonra 20 gün sürebiliyor. Kuşu sık sık gözlemleyin takip edin birkaç gün yumurta sıkışması olmasın olursa hemen müdahale etmeniz gerekir

Yumurta var gibi duruyor. Ama bazen kuşun yumurtlaması çiftleştikten sonra 20 gün sürebiliyor. Kuşu sık sık gözlemleyin takip edin birkaç gün yumurta sıkışması olmasın olursa hemen müdahale etmeniz gerekir
yumurta olduğunda dokununca anlaşılıyor mu acaba

Bence de yumurta var. Oraya hafif hafif masaj yapın. Uzun süre yumurtlamama durumunda yumurta sıkışması konusu gündeme gelebilir.

Bence de yumurta var. Oraya hafif hafif masaj yapın. Uzun süre yumurtlamama durumunda yumurta sıkışması konusu gündeme gelebilir.
Bugün daha da sisti yağlanma olabilir diyorlar ama sari değil orası pembe sıkışma olsa hareket etmez kabarır diyorlar öyle de değil ayni eskisi gibi yardim lütfen ne yapmam gerekiyir

Doğal akışına bırakmak gerekir bence ne de olsa operatör doktor değiliz hiçbirimiz. Dediğim gibi kuşlarla fazla oynamayın. Böyle giderse yumurtaları kırdıracaksınız kuşcağıza.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her kus ayni hizda yunurta kabugu olusturmaz kalsiyum destegi verin yarfinci olmak icin

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23]

Bugün daha da sisti yağlanma olabilir diyorlar ama sari değil orası pembe sıkışma olsa hareket etmez kabarır diyorlar öyle de değil ayni eskisi gibi yardim lütfen ne yapmam gerekiyir
Sabretmen gerekiyor kardesim bi izle bakalim bi kac gun ona gore yazars

Geri